Neler Yeni

5000 TL ye sistem önerisi(konu kısmını okur musunuz lütfen)

The" L

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Şiyar Aydın
Arkadaşlar malum indirim ayı geldi. Bende ne zamandan beri pc toplamaya çalışıyorum ve denk gelen para bu kadar. 3 4 ay önce 4000 TL ye olan sistemler şimdi 6k. Aklıma takılan şey bu şuan black friday indirimleri var ama dolarda düşmeye başlıyor. Sizde dolar daha da düşer mi yine bekliyeyim mi yoksa şimdi mi alayım vallahi çok şanssız biriyim zor para buluyoruz pc toplamak için oda öyle bir zamana denk geliyor ki. Cevaplarınızı ve önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.( bu arada 11.11 indirimi sadece bugün mü geçerli)

Sosyalist Çapulcu

80+ Silver
Arkadaşlar malum indirim ayı geldi. Bende ne zamandan beri PC toplamaya çalışıyorum ve denk gelen para bu kadar. 3 4 ay önce 4000 TL ye olan sistemler şimdi 6k. Aklıma takılan şey bu şuan black friday indirimleri var ama dolarda düşmeye başlıyor. Sizde dolar daha da düşer mi yine bekliyeyim mi yoksa şimdi mi alayım vallahi çok şanssız biriyim zor para buluyoruz PC toplamak için oda öyle bir zamana denk geliyor ki. Cevaplarınızı ve önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.( bu arada 11.11 indirimi sadece bugün mü geçerli)
Doların sağı solu hiç belli olmaz. Şimdiye kadar bekleyen güzel sonuç alamadı. Bence al. Ülkenin ekonomisi hemen düzelmez ama hızlı çöküşe geçer.

The" L

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Şiyar Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Doların sağı solu hiç belli olmaz. Şimdiye kadar bekleyen güzel sonuç alamadı. Bence al. Ülkenin ekonomisi hemen düzelmez ama hızlı çöküşe geçer.
sağol peki sistem olarak ne önerirsin ve 11.11 indirimi bugün sonmu monitör indirime girmişte

Sosyalist Çapulcu

80+ Silver
sağol peki sistem olarak ne önerirsin ve 11.11 indirimi bugün sonmu monitör indirime girmişte
Sistem olarak önerebileceğim pek bir sistem yok ancak ModArtPC yeni sistem çıkarmış gayet güzeldi ona bakabilirsin.

VirtudeN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Erdem
Arkadaşlar malum indirim ayı geldi. Bende ne zamandan beri PC toplamaya çalışıyorum ve denk gelen para bu kadar. 3 4 ay önce 4000 TL ye olan sistemler şimdi 6k. Aklıma takılan şey bu şuan black friday indirimleri var ama dolarda düşmeye başlıyor. Sizde dolar daha da düşer mi yine bekliyeyim mi yoksa şimdi mi alayım vallahi çok şanssız biriyim zor para buluyoruz PC toplamak için oda öyle bir zamana denk geliyor ki. Cevaplarınızı ve önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.( bu arada 11.11 indirimi sadece bugün mü geçerli)
Dolar 0.50 kuruş yükseliyor fiyatlar fırliyor ama aynı orantı da düştügünde fiyatlar aynı hızla inmiyor az oynuyor o yüzden bence en kötü black fridayı bekle bence sistemi hemen almaya çalış

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Amazon' a bakmanda fayda var stoklar yenilenmese de Dolar TL karşısında değersizleştiği için yurtdışı siterinden alışveriş yapmak mantıklı.

The" L

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Şiyar Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dolar 0.50 kuruş yükseliyor fiyatlar fırliyor ama aynı orantı da düştügünde fiyatlar aynı hızla inmiyor az oynuyor o yüzden bence en kötü black fridayı bekle bence sistemi hemen almaya çalış
kardeşim bende onu diyorum şuan indirimler başlamış almaya çalışıyorum sizlerden tavsiye bekliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçe belirtir misin ? ayrıca 12 kasım da bitecek diye yazıyor internette.
5000 TL bütçe

The" L

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Şiyar Aydın

VirtudeN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Erdem
kardeşim bende onu diyorum şuan indirimler başlamış almaya çalışıyorum sizlerden tavsiye bekliyorum

5000 TL bütçe
Bu sistemı öneririm https://www.gamegaraj.com/urun/pollux-3an/
Ekran kartını palit 1660 super
Anakartı biostar b450mh
ssdyi çıkarıp apacer 240gb almanı öneririm
Bu olabilir ama ben black fridayı bekleyeceğim dersen biraz daha ucuza toplayabilirsin
Black fridayı bekleyeceğim dersen Black fridaya kadar da n11 hepsiburada trendyol gibi sitelerden kafanda oluşan parçalara bak güzel bir indirim olursa şansa kapabilirsin

The" L

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Şiyar Aydın
Bu sistemı öneririm https://www.gamegaraj.com/urun/pollux-3an/
Ekran kartını palit 1660 super
Anakartı biostar b450mh
ssdyi çıkarıp apacer 240gb almanı öneririm
Bu olabilir ama ben black fridayı bekleyeceğim dersen biraz daha ucuza toplayabilirsin
Black fridayı bekleyeceğim dersen Black fridaya kadar da n11 hepsiburada trendyol gibi sitelerden kafanda oluşan parçalara bak güzel bir indirim olursa şansa kapabilirsin
şimdi ben anlamadım 27 kasımda black friday ama şuan indirimler var 27 kasım olunca ne değişecek ki kafam baya karıştı

Sadece kasa için mi ?
varmı önerin

helpyardımplz

80+ Silver
şimdi ben anlamadım 27 kasımda black friday ama şuan indirimler var 27 kasım olunca ne değişecek ki kafam baya karıştı

varmı önerin
Sistemi toplamaya çalıştım da bütçeyi 300Tl aştı 5300Tl oldu. @VirtudeN dediği şeyleri yaparsan daha iyi bir sistem çıkabilir.

Top Bottom