Neler Yeni

5000tl civarı telefon önerisi

Crucal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Miraç Sağır
Merhabalar 5000tl civarı fiyat/performans telefon arayışındayım.
Xiaomi mi Note 10
Samsun s10 lite
İphone se2
gibi telefonlara baktım aklımda mi Note 10 var.
Sizin tavsiyeniz nedir?

mm2525

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
mmlh
Bence iphone se 2 olabilir çünkü donanımı diğerlerinden daha iyi.içindeki a13 bionic vs. donanımları gerçekten iyi.ama ekran küçük ve tek kamera var(ki o tek kamera bile çoğu çok kameralı telefondan iyi çekiyor)

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,849
İsim
Okan Aslantaș
Merhabalar 5000tl civarı fiyat/performans telefon arayışındayım.
Xiaomi mi Note 10
Samsun s10 lite
İphone se2
gibi telefonlara baktım aklımda mi Note 10 var.
Sizin tavsiyeniz nedir?
Hocam simdi kime göre neye gore 1 kere direk iphone eleyin çöp cunku degmez s10lite islemcisi daha iyi yani oyun performansi yönünde daha önde ve 1tb hafiza karti destegi var ha diyorsanizki benim icin kamerasi vs daha iyi olsun mi note 10 tercih edin derim ama demiyorumki s10 lite kamerasi kotu vs mi note 10 un kamerasi daha iyi sadece burdan kendiniz de karsilastirabilirsiniz tum ozellikler varhttps://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/369670-395684/xiaomi-mi-note-10_samsung-galaxy-s10-lite/
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam simdi kime göre neye gore 1 kere direk iphone eleyin çöp cunku degmez s10lite islemcisi daha iyi yani oyun performansi yönünde daha önde ve 1tb hafiza karti destegi var ha diyorsanizki benim icin kamerasi vs daha iyi olsun mi note 10 tercih edin derim ama demiyorumki s10 lite kamerasi kotu vs mi note 10 un kamerasi daha iyi sadece burdan kendiniz de karsilastirabilirsiniz tum ozellikler varhttps://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/369670-395684/xiaomi-mi-note-10_samsung-galaxy-s10-lite/
Iphone direk neden eledin dersen de 1821mah bataryasi var her ne kadar 7nm islemci kullansa da senj yari yolda birakacaktir zaten s10 lite da 7nm islemcisi var bataryasi baya uzun gidecektir

TRecoN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Aytaç Şükrü YALÇIN
Fotoğraf tutkun varsa düşünme Mi Note 10
Apple tutkan varsa Apple
bu ikisi de senin için önemli değilse Samsung s10 lite fotoğraf da iyidir tabii ki ancak Mi Note 10 daha iyi.

RoSe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Alper Baytekin
yeni çıkan iphone s2 önerebilrim veya kendı kullandıgım iphone xr ikiside işini görücektir bataryaya bok atanlar eminim yeni iphoneları kullandıgını düşünmüyorum 10dan memnunum işlemçi en babasına diss atıyor diyebilirim :) 6.1 inç ekranı ile yeterınce fazla bence büyük istemem dersen s2 kücük diye biliyorum .

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,849
İsim
Okan Aslantaș
yeni çıkan iphone s2 önerebilrim veya kendı kullandıgım iphone xr ikiside işini görücektir bataryaya bok atanlar eminim yeni iphoneları kullandıgını düşünmüyorum 10dan memnunum işlemçi en babasına diss atıyor diyebilirim :) 6.1 inç ekranı ile yeterınce fazla bence büyük istemem dersen s2 kücük diye biliyorum .
1821 mah batarya 7nm islemci 750p ekran mi
4500 mah batarya 7nm islemci 1080p ekran mi ha simdi bana inanmazsin su videoyi izle adam PUBG oynuyor iki bucuk saatte bitiyor sarji

RoSe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Alper Baytekin
1821 mah batarya 7nm islemci 750p ekran mi
4500 mah batarya 7nm islemci 1080p ekran mi ha simdi bana inanmazsin su videoyi izle adam PUBG oynuyor iki bucuk saatte bitiyor sarji
kıyasmala yaptıgın telefon fiyat performans olarak çıkartılmış bir cihaz en son güncel işlemciyi koyulup sağdan soldan fiyatdan kırmak için yaptıkları şey malum dolarla birlikte oda pahalandı gerçi ama o telefonun 15 milyarlık telefonla aynı işlemçi oldugunu hatırlatırım

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bir telefonda neyi aradığınıza göre değişir.
İşlemci gücü olarak S10 Lite (SD855) ve İphone SE2 (A13 Bionic) Mi Note 10 modeline göre önde.
Batarya olarak Mi Note 10 (5260 mAh) ile en büyük bataryaya sahip ardından S10 Lite ve en son SE 2 geliyor.
Kamera olarak Mi Note 10 daha iyi fakat karşılaştırmaları izleyerek kendiniz kara vermelisiniz.
Ben sizin yerinizde olsam S10 Lite alırdım SD 855 işlemci ve 4500 mAh batarya gayet iyi kamerasıda belirli bir kalitede.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,849
İsim
Okan Aslantaș
kıyasmala yaptıgın telefon fiyat performans olarak çıkartılmış bir cihaz en son güncel işlemciyi koyulup sağdan soldan fiyatdan kırmak için yaptıkları şey malum dolarla birlikte oda pahalandı gerçi ama o telefonun 15 milyarlık telefonla aynı işlemçi oldugunu hatırlatırım
Fanboyluğa hiç gerek yok bence ben telefonun kötü yanlarını ve iyi yanlarını yazmak suç ise kusura bakmayın hani :-D ama burda iphone se 2 nin s10lite ve mi note 10 ile kapıșamayacağı așikar ama tabi bu konuyu açan kișiye de bağli youtubda birsürü video var kendisi izleyerek de aralarındaki farkı görebilir fakat senin dedigin sey iphone iphone iphone fanboylugun lüzumu yok cahilliğin de

mm2525

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
mmlh
Fanboyluğa hiç gerek yok bence ben telefonun kötü yanlarını ve iyi yanlarını yazmak suç ise kusura bakmayın hani :-D ama burda iphone se 2 nin s10lite ve mi note 10 ile kapıșamayacağı așikar ama tabi bu konuyu açan kișiye de bağli youtubda birsürü video var kendisi izleyerek de aralarındaki farkı görebilir fakat senin dedigin sey iphone iphone iphone fanboylugun lüzumu yok cahilliğin de
Bunun fanboylukla ve cahillikle alakası yok.sen s10litenin iphone se'den daha iyi olduğunu söylüyorsan bence bi benchmark ve antutu testlerine bak sonra konuş cahilliği millette arama.kimse zaten se 2 nin bataryasını övmüyor(ki zaten applenin da böyle bir iddiası yok)

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,849
İsim
Okan Aslantaș
Bunun fanboylukla ve cahillikle alakası yok.sen s10litenin iphone se'den daha iyi olduğunu söylüyorsan bence bi benchmark ve antutu testlerine bak sonra konuş cahilliği millette arama.kimse zaten se 2 nin bataryasını övmüyor(ki zaten applenin da böyle bir iddiası yok)
Kisiden kisiye değişir iphone se parasini haketmiyor simdi sen ayni fiyata sadece islemcisi iyi olan bir telefon mu alirsin yoksa hem islemcisi hem bataryasi hem kamerasi iyi olan mi tercih edersin bir iphone fanı daha bulduk ayrica iphone ekrani 750p diger ikisi 1080p ekran boyutu isaret parmagim kadar ben alinmaz demiyorum zaten o fiyata daha iyileri var

Top Bottom