Neler Yeni

Öneri 50K LAPTOP ÖNERİSİ/YARDIMI

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Bossurtucu 2
Bütçe
50000
Merhabalar LAPTOP alacağım ama şimdiye kadar bir türlü alamadım önüme çeşitli engeller çıktı bu süreçten sıkıldım şuan ise aklımda 2 fikir var 1. hazır yüksek ram ve ssd li laptop almak 2. düşük ram düşük ssd li alıp yükseltmek yardımcı olurmusunuz?
Aklımda 2 model var biri VİCTUS biri TUF genelde kullanıcı yorumlarına baktığım zaman TUF un çok ısındığından bahsedilmiş aranızda TUF kullanan var mı doğrumu bu

VİCTUS: https://www.hepsiburada.com/hp-vict...p6e8ea-pm-HBC00004HVZCS?magaza=notisteknoloji

TUF: https://www.hepsiburada.com/asus-tu...IP?magaza=Teknorya&url_src=and-product-detail

eğer TUF alırsam 512gb ssd üzerine 2tb ssd takmayı ve ilerleyen zamanlarda 2x16 veya 2x32 gb 5000mhz üstünde ram takmayı düşünüyorum bunlar için öneride olabilir

VİCTUS un ekranı 2k 240 hz sırf ekran için alınır mı? diğer özellikler halloluyor aşağı yukarı

Bütçe: 50k civarı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanırım yardım gelmeyecek ben VİCTUS u alıyorum

Son düzenleme:

usisi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
huseyin
Bence tuf alıp gelistirmek daha iyi olur daha ucuza denk gelebilir

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Doruk
Merhabalar LAPTOP alacağım ama şimdiye kadar bir türlü alamadım önüme çeşitli engeller çıktı bu süreçten sıkıldım şuan ise aklımda 2 fikir var 1. hazır yüksek ram ve ssd li laptop almak 2. düşük ram düşük ssd li alıp yükseltmek yardımcı olurmusunuz?
Aklımda 2 model var biri VİCTUS biri TUF genelde kullanıcı yorumlarına baktığım zaman TUF un çok ısındığından bahsedilmiş aranızda TUF kullanan var mı doğrumu bu

VİCTUS: https://www.hepsiburada.com/hp-vict...p6e8ea-pm-HBC00004HVZCS?magaza=notisteknoloji

TUF: https://www.hepsiburada.com/asus-tu...IP?magaza=Teknorya&url_src=and-product-detail

eğer TUF alırsam 512gb ssd üzerine 2tb ssd takmayı ve ilerleyen zamanlarda 2x16 veya 2x32 gb 5000mhz üstünde ram takmayı düşünüyorum bunlar için öneride olabilir

VİCTUS un ekranı 2k 240 hz sırf ekran için alınır mı? diğer özellikler halloluyor aşağı yukarı

Bütçe: 50k civarı

Sanırım yardım gelmeyecek ben VİCTUS u alıyorum
Victusa 9bin HİÇBİR ŞEKİLDE DEĞMEZ ZATEN DANDİK KASA

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Bossurtucu 2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Doruk

Kaan31

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Tuna
hiç kullanma fırsatın oldumu victus veya tuf

tuf veya victus kullandınmı hiç
Şuan aktif olarak tuf kullanıyorum zaten malzeme kalitesi victus ve nitroya göre bir tık daha iyi diyebilirim ekran panelide victusa göre daha iyi tuflara sıcak çalışıyor diyolar ama şunu unutuyolar oyuncu laptopları aldıgın gibi tak çalıştır aletler değiller ayar yapman lazım gerekli ayarları yaptıktan sonra valoda 70 derece cpu 65 derece gpu sıcaklığı alıyorum cyberpunk oynadım en ağır oyun ondada 85lerde geziniyodu cpu diyebilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Bossurtucu 2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şuan aktif olarak tuf kullanıyorum zaten malzeme kalitesi victus ve nitroya göre bir tık daha iyi diyebilirim ekran panelide victusa göre daha iyi tuflara sıcak çalışıyor diyolar ama şunu unutuyolar oyuncu laptopları aldıgın gibi tak çalıştır aletler değiller ayar yapman lazım gerekli ayarları yaptıktan sonra valoda 70 derece cpu 65 derece gpu sıcaklığı alıyorum cyberpunk oynadım en ağır oyun ondada 85lerde geziniyodu cpu diyebilirim
mesela ne gibi ayarlar ben o konulara çok uzağım hiç bir bilgim yok ama ben laptopu sadece oyun için kullanmayacağım üni içinde kullanacağım o yüzden 2k 240 hz ekran çok tatmin edebilir

evet ondan nitroya geçtim ikisinide kullandım
nitro nasıl onun hakkındada sıkıntılar duydum sence nasıl

Son düzenleme:

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Doruk
mesela ne gibi ayarlar ben o konulara çok uzağım hiç bir bilgim yok ama ben laptopu sadece oyun için kullanmayacağım üni içinde kullanacağım o yüzden 2k 240 hz ekran çok tatmin edebilir

nitro nasıl onun hakkındada sıkıntılar duydum sence nasıl
ben yaşamadım hiçbir sorun yok

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,542
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Abi herkes 144hz olan normal victuslara göre yorumlamış adam 2k 240hz ekrana sahip 300 nit victus atmış
burada isteğe çok bağlı hocam 2 cihaz da güzel hele 7940hs güzel ama ben şahsen asus almam geçmiş deneyimlerime dayanarak söylüyorum
Rekabetçi oyunlar oynayacaksanız kesinlikle 240hz modelini alın onun dışında 2k ya ihtiyaç olduğunu düşünüyorsanız alın diğer durumlarda Tuf alabilirsiniz

soul

80+ Silver
Gözün kapalı al geç.

Veya bu, yani omen varken victus almak aşırı mantıksız. Victus gibi kalitesiz bir laptopa o paralar çok.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,542
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Gözün kapalı al geç.

Veya bu, yani omen varken victus almak aşırı mantıksız. Victus gibi kalitesiz bir laptopa o paralar çok.

Hocam victus 2k 240hz farketmediyseniz

Top Bottom