Neler Yeni

5299 tl lik sistem hakkında;

Aktepe33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Melik aktepe
1) Sistemi tm benlik fakat ana kart gelecek için bi sorun yaratır mı farklı bir ana kart seçmeli miyim?

Pek yeni nesil bilgisayarlardan anlamıyorum bir haftadır araştırma yapıyorum ama ana kart zayıf kalıyor sanki yanılıyor muyum?

2) AOC 24G2U 23.8" 1ms 144Hz HDMI/DP/VGA Full HD Gaming (Oyuncu) IPS Monitör ekran
Bu monitor bu sisteme nasil olur fps daha iyi olur mu ?

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Çok düşünmeye gerek yok.
Anakart sıkıntılı veya yetersiz olsa başlıkta "EN İYİ" yazmazdı.

Altunsoy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
veysel emre altunsoy
1) Sistemi tm benlik fakat ana kart gelecek için bi sorun yaratır mı farklı bir ana kart seçmeli miyim?

Pek yeni nesil bilgisayarlardan anlamıyorum bir haftadır araştırma yapıyorum ama ana kart zayıf kalıyor sanki yanılıyor muyum?

2) AOC 24G2U 23.8" 1ms 144Hz HDMI/DP/VGA Full HD Gaming (Oyuncu) IPS Monitör ekran
Bu monitor bu sisteme nasil olur fps daha iyi olur mu ?
monıtor guzel anakartta guzel ha ilk bakısta boyle ısıksız tıpsız gıbı duruyor gıbı gorunsede b450 olanların hepsı aynı ozellıklere sahıp ufak tefek farklar dısında bu farklarda o kadar etken etmez bu anakart senı 3-5 yıl goturur yanı bende asus tuf b450 plus var aynı sısteme sahıbım az cok rgb sevemeseydım bende bu anakartı alırdım yanı mantıken

Aktepe33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Melik aktepe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
monıtor guzel anakartta guzel ha ilk bakısta boyle ısıksız tıpsız gıbı duruyor gıbı gorunsede b450 olanların hepsı aynı ozellıklere sahıp ufak tefek farklar dısında bu farklarda o kadar etken etmez bu anakart senı 3-5 yıl goturur yanı bende asus tuf b450 plus var aynı sısteme sahıbım az cok rgb sevemeseydım bende bu anakartı alırdım yanı mantıken

Benimde aklimda asus tus b450 plus ve asus tuf b450 pro varda malesef seçemiyoruz sistemde pek anlamiyorum dediğim gibi ama ne bileyim anakart kucuk kaliyor sanki rt 2060 ve r 3600 yanina belki komik gelecek ama islemcinin fani zamanla ana karta zarar vermez degil mi ?

Altunsoy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
veysel emre altunsoy
Benimde aklimda asus tus b450 plus ve asus tuf b450 pro varda malesef seçemiyoruz sistemde pek anlamiyorum dediğim gibi ama ne bileyim anakart kucuk kaliyor sanki rt 2060 ve r 3600 yanina belki komik gelecek ama islemcinin fani zamanla ana karta zarar vermez degil mi ?
hayır anakart kucukse o kadar onemlı degıl pcı expres gırısı 1 tanedır yanı ondan bısı olmaz kucuk olması daha az yer almasına sebep olur buda kasanın doluluğunu azaltır yanı ıyı bır anakarttır yanı sıkıntı olmaz soket gırıslerının etrafı kapalı degıl dıye eskı ve kotu gorunumlu gıbı duruyor dıstan bakınca ama ıyı bır anakarttır yanı :D

sinan0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sinan KARACA
Açıkçası hiç ihtiyacım olmamasına rağmen az kalsın sipariş verecektim, son anda paraya kıyamadım :D İşin gerçeği fiyat performans açısından ürün güzel. Anakart kötü değil. Belki sistemin ram saat hızları bir tık daha yüksek olabillirdi ama olsun..

Monitör için pek bişey bilmiyorum ama internetten baktığım kadarıyla freesync destekli bir ürün. Elde nvidia kart olduğu için pek bir anlam ifade etmiyor. (Gerçi freesync nvidia kartlarla da aktif ediliyor ama ne derece verimli oluyor bilmiyorum.) Kısaca display port ile 144hz alırsın ama freesync özelliği çöpe gidebilir mönitörün.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,616
Üyeler
154,088
Son üye
FrounziEren
Top Bottom