Neler Yeni

Öneri 55.000₺’ye laptop önerisi Yazılım, oyun

$ilent

80+ Titanium
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
2
Acer daha iyi olur gibi A15 lerde bazen Wi-Fi kartı problem çıkartabiliyor ama bütçe çıkmazsa A15 de olur arada 3K fark var herhalde

Öhm soğutma farkı öhm 15 e 16 inç farkı öhm.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Bazı Asus Tuflara dikkat edin Türkiye için özel üretilenler kötü olur biliyorsunuz ki Türkiyeye özel üretilen ne varsa 3.sınıf
Mesaj otomatik birleştirildi:

Soğutma olarak eğerki asus tuf türkiye için özel geldiyse Acer daha iyi ekran dışında yazdığı için pek takmadım

Bazen ağlıyasım geliyo neden bu kadar berbat ürünler Türkiyede diye 😞

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Bazı Asus Tuflara dikkat edin Türkiye için özel üretilenler kötü olur biliyorsunuz ki Türkiyeye özel üretilen ne varsa 3.sınıf

Soğutma olarak eğerki asus tuf türkiye için özel geldiyse Acer daha iyi ekran dışında yazdığı için pek takmadım

15 inç TUF modellerinin soğutması Nitro 5 ler ile karşılaştırılır bence, nitro 16 çok daha iyi kalıyor. Ryzen 7 ve i7 üstü işlemciler çok kolay 90 derece üstü TUF larda.

Bazen ağlıyasım geliyo neden bu kadar berbat ürünler Türkiyede diye 😞

O kadar mülteci dolar ülke ekonomik krize girer ve avrupaya ters düşersen böyle 3. dünya ülkesi konumuna düşersin markalarda seni takmaz :D.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
15 inç TUF modellerinin soğutması Nitro 5 ler ile karşılaştırılır bence, nitro 16 çok daha iyi kalıyor. Ryzen 7 ve i7 üstü işlemciler çok kolay 90 derece üstü TUF larda.

O kadar mülteci dolar ülke ekonomik krize girer ve avrupaya ters düşersen böyle 3. dünya ülkesi konumuna düşersin markalarda seni takmaz :D.
Hocam ben türkiye için özel üretilen üst düzey bir bilgisayarın 95 derece gördüğüne şahidim bu kadar kötü mallar geliyor kodun sonunda TR var ise daha da dikkat edin

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Hocam ben türkiye için özel üretilen üst düzey bir bilgisayarın 95 derece gördüğüne şahidim bu kadar kötü mallar geliyor kodun sonunda TR var ise daha da dikkat edin

Victus 16 çok yaşa...

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Victus 16 çok yaşa...
Yaşamasın o minik cakal geçenler bir throttle yedim felç kaldı PC 3 dakika kendine gelmesini bekledim ama fiyatı uygun olunca insan almadan duramıyor 😁

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Yaşamasın o minik cakal geçenler bir throttle yedim felç kaldı PC 3 dakika kendine gelmesini bekledim ama fiyatı uygun olunca insan almadan duramıyor 😁

İntel işlemcili olunca güzel olmaz, victus 16 nın Ryzenlısı makbuldür :D. Ben akıyorum miss.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

Emsal

80+ Silver
Acer daha iyi olur gibi A15 lerde bazen Wi-Fi kartı problem çıkartabiliyor ama bütçe çıkmazsa A15 de olur arada 3K fark var herhalde
Evet turbo boost modunu kapatıp performans modunda kullanıyor zaten kullanıcılar öyle olunca ısınma sorunu ortadan kalkıyor , bunun yanında turbo boost modunda ısınsa bile soğutmasında bir sıkıntı yokmuş

Genel sağlamlık ,malzeme kalitesi anlamında tuf u önde biliyordum onu sordum aslında soğutma açısından değil

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Evet turbo boost modunu kapatıp performans modunda kullanıyor zaten kullanıcılar öyle olunca ısınma sorunu ortadan kalkıyor , bunun yanında turbo boost modunda ısınsa bile soğutmasında bir sıkıntı yokmuş

Genel sağlamlık ,malzeme kalitesi anlamında tuf u önde biliyordum onu sordum aslında soğutma açısından değil
Tuf A15 yurt dışında çok güzel ama TR de sorunlu biraz Nitro 16 daha iyi kalıyor A15 den (TR olanı)

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
emir yapar
@Ruffian @Emsal @$ilent Bu bütçede en alınabilitesi yüksek bu mudur o zaman?

Karşılaştıracağımız başka model yoksa teknorya güvenilir mi diye konu açayım bir de.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
@Ruffian @Emsal @$ilent Bu bütçede en alınabilitesi yüksek bu mudur o zaman?

Karşılaştıracağımız başka model yoksa teknorya güvenilir mi diye konu açayım bir de.

En iyi seçenek.

Emsal

80+ Silver
Tuf u kullanıp beğenen arkadaşım var hocam onun için onun hakkında bilgim var diğer laptop hakkındaki bilgileri arkadaşlara bırakıyorum

Teknorya güvenilir bildiğim kadarıyla lâkin iade etmek istediğinde nasıl tavır sergiliyor onu araştırsan daha iyi olur önemli kısım orası

Top Bottom