Neler Yeni

5500 TL 6000 TL BÜTÇE PC TAVSİYESİ

Denji

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Deniz
Bütçe
6000
Arkadaşlar bu ayın sonu gibi sistem toplamayı düşünüyorum. Bütçem 5.5k - 6k arası. Yeni sistemlerde VGA girişi yok diye biliyorum. Benim monitörümde VGA girişi var. Sistemi toplarken monitör de almalı mıyım yoksa dönüştürücüler oluyor, onlar iş görür mü? İnternetten baktım, iş görür diyenler de var görmez diyenler de var arada kaldım. Cevaplarsanız ve sistem linklerini atarsanız sevinirim.

ThE LoSt

80+ Gold
Arkadaşlar bu ayın sonu gibi sistem toplamayı düşünüyorum. Bütçem 5.5k - 6k arası. Yeni sistemlerde VGA girişi yok diye biliyorum. Benim monitörümde VGA girişi var. Sistemi toplarken monitör de almalı mıyım yoksa dönüştürücüler oluyor, onlar iş görür mü? İnternetten baktım, iş görür diyenler de var görmez diyenler de var arada kaldım. Cevaplarsanız ve sistem linklerini atarsanız sevinirim.
Dönüştürücü ile çözersin, 10100f-h410-2x8gb ram-1650s-500gb m2-600w kasa psu şeklinde sitelerin hazır sistemlerinize bakabilirsiniz.

Denji

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Deniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dönüştürücü ile çözersin, 10100f-h410-2x8gb ram-1650s-500gb m2-600w kasa psu şeklinde sitelerin hazır sistemlerinize bakabilirsiniz.
Piyasada birsürü dönüştürücü var peki hangisini tercih etmeliyim. Bide VGA to HDMI mı yoksa HDMI to VGA mı olmalı?

Furyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Taha Tuğrul Tuncel
elraen parva var işlemciyi ryzen 3 3100 yap ekran kartını asus 1650 süper rami 16 yap bitti bu iş

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
Arkadaşlar bu ayın sonu gibi sistem toplamayı düşünüyorum. Bütçem 5.5k - 6k arası. Yeni sistemlerde VGA girişi yok diye biliyorum. Benim monitörümde VGA girişi var. Sistemi toplarken monitör de almalı mıyım yoksa dönüştürücüler oluyor, onlar iş görür mü? İnternetten baktım, iş görür diyenler de var görmez diyenler de var arada kaldım. Cevaplarsanız ve sistem linklerini atarsanız se
bende 2 hafta önce yeni pc aldım monitörüm vga girişli dp to vga kablo aldım ara sıra temazssızlık yapıyor tavsiyem bi süre idare et dönüştürücü alıp ama monitör şart

ThE LoSt

80+ Gold
Piyasada birsürü dönüştürücü var peki hangisini tercih etmeliyim. Bide VGA to HDMI mı yoksa HDMI to VGA mı olmalı?
Herhangi bir model alabilirsin marka önemli değil ekran kartı hdmı monitör vga olduğu için bu modelden alman gerekir

10484259323954.jpg

Aeden

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
mustafa özdemir
Yeni çıkacak sistemi beklemeni öneririm.

Top Bottom