Neler Yeni

5500 TL sistem tavsiyesi

pitou22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ecemsu Akdeniz
Bütçe
5500
Merhaba, bugün konu açmıştım APU GPU arasında kaldığım için. APU toplamaya karar verdim. Bütçe harici 1.5-2k aralığında 24-27 inç 144hz monitör önerisi de alabilirim.
5500 TL'ye beni 1 sene civarı (belki 2) idare edecek ileriye dönük, upgrade yapabileceğim bir sistem istiyorum. . 1-2 sene sonra ekran kartı alıp ekleyeceğim. Şu an stoklarda yok ve performansı üstün olmayan bir karta 3-4k vermek istemiyorum/bütçem uygun değil. Oynadığım oyunlar Valorant, LoL, CSGO vb. Story/grafik ağırlıklı oynamıyorum fazla o yüzden bu 1-2 senede ekran kartının olmamasının çok sorun yaratacağını düşünmüyorum. Bu bütçede dizilebilecek en iyi APU sistem nedir?

G.P.U

80+ Silver
Merhaba, bugün konu açmıştım APU GPU arasında kaldığım için. APU toplamaya karar verdim. Bütçe harici 1.5-2k aralığında 24-27 inç 144hz monitör önerisi de alabilirim.
5500 TL'ye beni 1 sene civarı (belki 2) idare edecek ileriye dönük, upgrade yapabileceğim bir sistem istiyorum. . 1-2 sene sonra ekran kartı alıp ekleyeceğim. Şu an stoklarda yok ve performansı üstün olmayan bir karta 3-4k vermek istemiyorum/bütçem uygun değil. Oynadığım oyunlar Valorant, LoL, CSGO vb. Story/grafik ağırlıklı oynamıyorum fazla o yüzden bu 1-2 senede ekran kartının olmamasının çok sorun yaratacağını düşünmüyorum. Bu bütçede dizilebilecek en iyi APU sistem nedir?
İ5 10400f li sistem topla sonra idarelik bi kar al o zaman

Yada r5 3600 5600 falanda olur

Monaarch

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Ömer
Valla geçenlerde r3 2200g 16 gm ramli apu sattım hocam cs go oynayacam diyorsan seni çok mutlu etmez heralde r3 2200g Vega 8 gerçi ama vega 11 li apu da olsa yine çok tatmin edici fps ler vermez. Hep bu tarz oyunlarlar oynuyorsan çok üst seviyeye çıkmazsan gg1 sistemi alabilirsin baktın ekran kartı ilerde işini görmüyor satar yükseltirsin ama buna gerek bile olmaz bence dediğin oyunlara göre. Apu iyi hoş da çok performanslı değil

Top Bottom