Neler Yeni

Yardım 5500 TL ye hangi iphone?

İphone 8 VS İphone 7Plus

• İphone 8

Oylar: 2 50.0%
  • İphone 7Plus

Oylar: 2 50.0%

• Oy kullanan toplam üye
    4
  • Anket kapatıldı .

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bütçe
5500
peşin söyleyeyim ikiside 1 yil garantili yenilenmiş Telefonlar.
İphone 7Plus 32GB B grade 5400
İphone 8 64Gb A grade 5500 TL
Açıkçası ara sıra kafa dağıtmak icin Pubg MLBB gibi oyunlar oynuyorum ve sosyal medyada yoğunum. bu açıdan bakmanızı istiyorum.

İphone 7Plus avantajları Telephoto kamera, buyuk ekran ve büyük pil(önemli) ama en son ios15 aldı.

İphone 8 Kozmetik olarak hatasız avantajları kablosuz şarj(Benim için cok önemli) , 4K60Fps video, A11 Bionic ve ios 16 alması.
Açıkçası WhatsApp Instagram Tiktok gibi uygulamalari daha uzun sure destekleyecegini düşünüyorum ama ekran ve pil konusunda kararsiz kaldim.

İkisinde de 14 Gün İçinde iade ve 30 gun içinde değişim hakkı var.

bzsu41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Kerem
peşin söyleyeyim ikiside 1 yil garantili yenilenmiş Telefonlar.
İphone 7Plus 32GB B grade 5400
İphone 8 64Gb A grade 5500 TL
Açıkçası ara sıra kafa dağıtmak icin PUBG MLBB gibi oyunlar oynuyorum ve sosyal medyada yoğunum. bu açıdan bakmanızı istiyorum.

İphone 7Plus avantajları Telephoto kamera, buyuk ekran ve büyük pil(önemli) ama en son ios15 aldı.

İphone 8 Kozmetik olarak hatasız avantajları kablosuz şarj(Benim için cok önemli) , 4K60Fps video, A11 Bionic ve ios 16 alması.
Açıkçası WhatsApp Instagram Tiktok gibi uygulamalari daha uzun sure destekleyecegini düşünüyorum ama ekran ve pil konusunda kararsiz kaldim.

İkisinde de 14 Gün İçinde iade ve 30 gun içinde değişim hakkı var.
iPhone larda depolama çok önemli cünkü hızını depolamada dan alıyo ondroid gibi ram den dayil bu yüzden 64GB iPhone 8

Top Bottom