Neler Yeni

5600x in yanına geçici olarak RX 550 olur mu

Kiroki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Can
Piyasa düzelene kadar RX 550 ile idare etsem sonra rtx serisi bir ekran kartı alsam nasıl olur? Valorant oynayacağım için ekran kartı çok önemli değil diye biliyorum

Sistem: https://urun.n11.com/masaustu-bilgi...x-16-gb-ram-480-gb-ssd-650w-80-psu-P509794200

Ekran kartı: https://www.trendyol.com/xfx/amd-ra...-2gb-gddr5-128bit-dx12-ekran-karti-p-96148172

Bide monitör olarak 240hz düşündüm o da şu:

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
Monitör paneli kalitesiz, sistemi kendin toplasan daha ucuza geliyor, sistemdeki psu kötü, ekran kartı 2gb olanı ise yanaşmayın bile.

Kiroki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu fiyat civarında başka 240hz yok panel kalitesiz olduğundan 165hz lere mi bakmalıyım? Önerir misin eğer bildiğin varsa
Mesaj otomatik birleştirildi:

Monitör paneli kalitesiz, sistemi kendin toplasan daha ucuza geliyor, sistemdeki psu kötü, ekran kartı 2gb olanı ise yanaşmayın bile.
Bide valorant fps testlerinde düşükte bu ikili 280fps altına düşmüyor

Son düzenleme:

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
4 GB olsa bile alınmaz 550 iğrenç bir kart.
Bu fiyat civarında başka 240hz yok panel kalitesiz olduğundan 165hz lere mi bakmalıyım? Önerir misin eğer bildiğin varsa

Bide valorant fps testlerinde düşükte bu ikili 280fps altına düşmüyor
Valorantın optimizasyonu kötü kartlarda iyi olduğu için normal ama önermiyorum parasını hiç hak etmeyen bir kart, ikinci el tercih eder misiniz?

Kiroki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kötü sistem alacak kadar zengin değilsen asla alma o sistemi.
10.000 e monitör dahil önerir misiniz valorant için

4 GB olsa bile alınmaz 550 iğrenç bir kart.

Valorantın optimizasyonu kötü kartlarda iyi olduğu için normal ama önermiyorum parasını hiç hak etmeyen bir kart, ikinci el tercih eder misiniz?
Başka sistem bakabilirim önerir misiniz

Top Bottom