Neler Yeni

Çözüldü✓ 575 tl red switch nightsilver astra alıyorum

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,383
İsim
Mehmet salih ay

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,869
İsim
göksel yurtcan
baya kalitesiz diye billiyorum hocam

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,383
İsim
Mehmet salih ay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,750
İsim
Murat Orhan

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser1
Alıntı:

Müşteri desteği de berbat. Dün sabah yazdım hala bakmadılar kendi sitelerinde 7/24 destek diyorlar, ama hala cevap yok.

Hocam eğer bu yazıyı okuyan biri varsa, bu klavyeyi asla almasın. Gamepower yerine bile tercih etmesin. O kadar sorun yaşadım ki bir haftada, klavyenin Switch'leri güzel diye asla kanmayın lütfen aşırı sorunlu. Normal değil, müşteri hizmetleri berbat. Paranızı seviyorsanız almayın.
Tuşları hızlı basımda kilitleniyor, çoğu zaman algılamıyor. Bu yazıyı yazarken bile 20-30 defa algılamama sorunu yaşadım, rezalet. 1-2 haftalık ömrü var sonra çoğu tuşu algılamıyor. 50 TL'lik klavyeme geçmeyi düşünüyorum.

Tuşların çoğu gıcırdamaya başladı, bunlar sadece 1 ay içerisinde oluyor. 80 milyon ömür falan hikaye arkadaşlar. Tamamen yalan dolandan ibaret, almayın aldırmayın.

Klavyenin tek iyi yönü Huano s. olması.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven
klavye güzel bozana kadar kullan bu paraya daha iyisi yoktur heralde

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,383
İsim
Mehmet salih ay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Huano switch olması şaşırttı bu fiyata. Özellikle fiyatı baz alırsak alınabilecek en iyi full klavye bu fiyata.
Alıntı:

Müşteri desteği de berbat. Dün sabah yazdım hala bakmadılar kendi sitelerinde 7/24 destek diyorlar, ama hala cevap yok.

Hocam eğer bu yazıyı okuyan biri varsa, bu klavyeyi asla almasın. Gamepower yerine bile tercih etmesin. O kadar sorun yaşadım ki bir haftada, klavyenin Switch'leri güzel diye asla kanmayın lütfen aşırı sorunlu. Normal değil, müşteri hizmetleri berbat. Paranızı seviyorsanız almayın.
Tuşları hızlı basımda kilitleniyor, çoğu zaman algılamıyor. Bu yazıyı yazarken bile 20-30 defa algılamama sorunu yaşadım, rezalet. 1-2 haftalık ömrü var sonra çoğu tuşu algılamıyor. 50 TL'lik klavyeme geçmeyi düşünüyorum.

Tuşların çoğu gıcırdamaya başladı, bunlar sadece 1 ay içerisinde oluyor. 80 milyon ömür falan hikaye arkadaşlar. Tamamen yalan dolandan ibaret, almayın aldırmayın.

Klavyenin tek iyi yönü Huano s. olması.
üstüne para ekleyip hp pavilion 800 alayım mı iade ettim
Mesaj otomatik birleştirildi:

klavye güzel bozana kadar kullan bu paraya daha iyisi yoktur heralde

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser1
Bi ara indirime girmisti huanoyu gorunce ben de deli gibi arastirmistim bu urunu, sorun yasayanlarin sayisi asiri fazla. 10 kisiye denk geldiysem 7'si memnun degil yani. İade et gec bence.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven
hp pavilion ne ya. bilindik markaların (logi hp steel series cart curt) klavyeleri çok kötü oluyo

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,869
İsim
göksel yurtcan
Huano switch kullanıyor hocam switchleri gayet iyi fakat genel kalitesini bilmiyorum.
hocam iade edeyim mi
valla ben elime alıp bakmadım kesin bir şey diyemem ama bir arkadaş almıştı baya kötü diyip iade etmişti ama 2 yıl falan oldu o 250 TL'ye almıştı bu paraya daha iyisi varmıdır sanmıyorum o zaman o arkadaşa onun yerine phlipsin klavyelerinden birini aldırmıştım iade ettiripte

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,383
İsim
Mehmet salih ay

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,869
İsim
göksel yurtcan
ben olsam düşünmeden hp alırdım kullandım baya sağlam klavye ben çok sevmiştim o klavyenin red switch modelini

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,443
Üyeler
156,329
Son üye
DeadTrack
Top Bottom