Neler Yeni

5K bütçeyle iyi bir bilgisayar toplanır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
EYMEN ALİ KORKMAZ
Bütçe
5000
Merhaba Arkadaşlar Bütçem 5k sizce iyi bir pc toplarmıyım yoksa bütçeyi yükselteyimi?

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
2. El toplamaya çalışabilirsin. 1050Ti belki toplanır.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Kullanım amacına bağlı. AAA oyunları yüksek fps oynayayım dersen 5000 yetmez. Ama CS Valo LoL oynatsın, yüksek grafikli oyunları da low-mediumda oynatsın yeter dersen 5000'le sistem toplayabilirsin. 899 TL'ye 10100F + yanına 2. elden 1050 Ti veya eşdeğeri gibi bir sistem oluşturulabilir.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,795
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
10100F'le GTX 1050 Ti kullanarak nispeten iyi bir sistem toplayabilirsin. Sistemde 16 GB RAM olsun. Oynayacağım oyunlara bağlı merhaba olarak SSD seçersin. Kasayı bütçeyi zorlamaması için ucuz bir şey alın. PSU'yu da kalan bütçeyle hallederiz.

Top Bottom