Neler Yeni

Öneri 5K Kablosuz Kulaküstü Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Lowhp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Ömer Açık
Bütçe
5000
Merhaba. Razer Blackshark V2 x 7.1 Surround Oyuncu Kulaklığını kullanıyordum. Fakat kablosuz kulaklığa geçmek istediğim için değiştirmek istiyorum. Önerilerinize açığım

KeReM 1963

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,750
İsim
Kerem ORUÇ
İlgilendiği Kategoriler
Yurtdışı Alışverişi
Instagram
oruckereem
Steam
Kerem1963
Discord
Kerem1963 #8121
Logitech G733 ler çok hoş duruyor kalite olarakta saglam bi göz atabilirsin daha iyisi var mıdır bilmiyorum

Lowhp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Ömer Açık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Logitech G733 ler çok hoş duruyor kalite olarakta saglam bi göz atabilirsin daha iyisi var mıdır bilmiyorum
Teşekkür ederim bakacağım. Başka yorumlar da okuyup karar vereceğim

tversky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Alperen Yüksel
Razer Barracuda , Steelseries Artics 7 bunlar o fiyat civarında ve kendim kullanıp beğenmiş olduğum modeller razer yazılımı biraz kötü dert değil diyorsan 7.1 performansı SS dan daha iyi buldum ama SS de yazılım olarak çok daha başarılı.Mikrofon gibi bir derdim olmadığı için razer kullanmaya devam ediyorum ama mikrofonu da iyi olsun diyorsan razerı önermem iç kısmında olduğu için bu modelde mikrofon, ses boğuk geliyor.

Lowhp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Ömer Açık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Razer Barracuda , Steelseries Artics 7 bunlar o fiyat civarında ve kendim kullanıp beğenmiş olduğum modeller razer yazılımı biraz kötü dert değil diyorsan 7.1 performansı SS dan daha iyi buldum ama SS de yazılım olarak çok daha başarılı.Mikrofon gibi bir derdim olmadığı için razer kullanmaya devam ediyorum ama mikrofonu da iyi olsun diyorsan razerı önermem iç kısmında olduğu için bu modelde mikrofon, ses boğuk geliyor.
Steelseries Artics 7+ ve Steelseries Artics 7P+ var. Bunların arasındaki fark ne hocam

tversky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Alperen Yüksel
Steelseries Artics 7+ ve Steelseries Artics 7P+ var. Bunların arasındaki fark ne hocam
Bildiğim kadarıyla renk farkı dışında bir şey yok P burda playstation edition ı temsil ediyor diye biliyorum fakat normal 7+ 7P+ fark etmeksizin ps4, ps5 ve PC de çalışıyor özellikler olarak hiç bir farkı yok
Okuduğum kadarıyla ele alınır tek fark 7+ daki sağdaki ses ayarı (dual channel özelliği; oyun sesi ve dc sesini ayrı şekilde ayarlayabilme) 7P+ da o tuş sadece mikrofon sesini açıp kapatmaya yarıyormuş bendeki model 7+ 7p+kullanan varsa daha fazla ayrıntı verebilir.

Kaynak :

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,021
Üyeler
157,319
Son üye
ceycey78
Top Bottom