Neler Yeni

Yardım 6.3 mm jack bilgisayar nasıl bağlanır

ChainLee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Furkan Ayan
herkese merhaba arkadaşlar bende rampage miracle x4 kulaklık var mikrofonu iyi fakat arkadan bi bip sesi sürekli geliyor rahatsız ediyor evde fazladan sahne mikrofonu gibi bi mikrofon var ismi modeli ise
carol mud-525
ürün linki: https://www.hepsiburada.com/carol-mud-525-d-el-mikrofonu-pm-musicadim1895
bundan var ama girişi 6.3 mm jack girişli olduğundan pc ye bağlanmıyo bende biraz baktım 3.5mm erkek 6.3 mm dişi jack satıldığını öğrendim
linki ise : https://www.hepsiburada.com/mk-cevi...mk001-p-HBV00000H9SHT?magaza=teknolojikdukkan
şöyle bişey bundan alsam çevirici ile taksam bilgisaayrda bu mikrofonu kullanabilirmiyim preformasnı da şöyle
link paylaşıyorum izleyin isterseniz:
performansını sevdim ben bu çeviriciden alsam çalışırmı bilgisayarda çalışır diyorsanız sipariş vereceğim cevap bekliyorum brolar

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
bunlar sanırım ses kartı olmadan çalışmıytor

ChainLee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Furkan Ayan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bunlar sanırım ses kartı olmadan çalışmıytor
direk o çeviriciden alsam olamz diyosun yani ama onalr tek satılıyo nette bir şey de bulamadım kesin çalışmaz diyosunuz yani

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
direk o çeviriciden alsam olamz diyosun yani ama onalr tek satılıyo nette bir şey de bulamadım kesin çalışmaz diyosunuz yani
emin değilim çalışabilir bilgim yok ama benim gördüklerim mikser ile kullanıyordu

erturk.gg

80+ Bronze
Hocam dönüştürücü şart bunların ayrı bir dönüştürücüsü var

ChainLee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Furkan Ayan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

erturk.gg