Neler Yeni

60.000 tl pc önerisi

Mirzababa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mirzababa
Bütçe
60000
60.000
Merhabalar, başlıkta belirttiğim gibi maksimum bütçe 60.000 TL olacak şekilde kasa toplamak istiyorum.

Kullanım amacı : Oyun

Beklenen Özellik : Geleceğe dönük ve sorun çıkartmayacak bir sistem olması.

Gerek olmayan özellik : Kasanın görünümü, kasa masanın altında olacağı için görünüşü RGB olması gibi özellikler önemli değildir onun yerine gücü ve performansı çok daha önemli durumdadır.

Maksimum bütçe : 60.000 TL (+200 gibi rakamlar oynayabilir.)

Bu özellikler dahilinde ve konulardan edindiğim bilgiler sonucunda 3 adet sistem oluşturdum. Bu sistemler hakkında yorumlarınızı ve önerilerinizi beklemekteyim.

1. Sistem

Super 7000 - Game Garaj

Super 7000, Son Nesil AMD Ryzen işlemci çeşitleri, Nvidia GeForce RTX 4070 Super ekran kartı seçenekleri ve DDR5 Ram modelleri ile Super 7000 Hazır sistem Oyuncu Bilgisayarı En İyi Fiyat ve Taksit seçenekleri ile Game Garaj'da!
www.gamegaraj.com
Özelleştirilmiş hali :

60.000 TL KASA ÖNERİSİ.

Bu sistemde Ekran kartı konusunda kararsızım İnno3d yerine 640 TL fark ile Palit serisini seçebilirim.

Buna Ek olarak 2300 TL gibi yükseltme yapabilirim.

2. Sistem

www.gaming.gen.tr

ELITE-DUAL4070SUPER / AMD Ryzen 7 7800X3D / ASUS DUAL GeForce RTX 4070 SUPER EVO 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar

ELITE-DUAL4070SUPER oyuncu bilgisayarı RTX 4070 SUPER ekran kartı ile güçlendirilmiştir.
www.gaming.gen.tr
www.gaming.gen.tr
Özelleştirilmiş hali:

60.000 TL KASA ÖNERİSİ.

Ramler vs SSD değiştirildi. Yine de ilk sistem daha avantajlı gibi durmakta.

3. Sistem

www.qp.com.tr

QP PCH XLR8 AMD Oyun Bilgisayarı

QP PC Hocası XLR8 AMD Oyun Bilgisayarı Hazır sistemler 2-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Montaj ve performans testleri ücretsiz olarak yapılmaktadır. Özelleştirme kısmında bulunmayan bir parça eklemek yada sistemde değişiklik yapmak isterseniz [email protected] adresinden mail...
www.qp.com.tr
www.qp.com.tr
Özelleştirilmiş hali:

60.000 TL KASA ÖNERİSİ.

Sadece Ramler değiştirilmiştir.

Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Bu konuşmaları farklı bir konuşmadan aldım
Sistem 2k olucaktır

Top Bottom