Neler Yeni

Öneri 60.000 TL'ye Kadar Motor Önerisi

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Hüseyin Atik
Bütçe
60000
Ortalama 60 bin Tl'ye kadar kuryelik için scooter motor bakıyoruz inşallah. Önceliğimiz ya ikinci el temiz Honda yada sıfır Çin motorsikleti. Akımızda şu an Mondial Lavinia 125, Arora freedom 125, Rks wildcat fakat Çin motorsikletileri arasında en sağlam en güveniliri hangisidir bilemiyorum. Sizin bu fiyat bandına önerebileceğiniz 125 cc'lik motorsiklet önerileriniz var mı?

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,827
İsim
Akın Taşkan
Çinlilerde de kendini kanıtlamış sağlam modeller var. Skuter için bilmiyorum touring zor olur kuryelikte.

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Nedox Bey
arora cappucino 125 var hocam

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Nedox Bey
hocam çin motorları pek sağlam olmuyor ama bu fiyata daha iyi varmıdır bilmem

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Hüseyin Atik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam çin motorları pek sağlam olmuyor ama bu fiyata daha iyi varmıdır bilmem
Mevcut mortorlar arasından en sağlamını bulmak istiyorum Arora markasını kullanan var mı burada onu da bilmiyorum ama lisetede Arora var freedom ve capuccino modelleri

Ensar

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,129
İsim
Ensar
Hero Dash 125'te bakabilirsiniz. Bütçe artarsa sıfırı 70 bin lira, ikinci elde temiz bulunabilir. Bütçenizi artırabilirseniz, bugün yeni Honda Activa 125 tanıtılacak, 9 Eylül'de bayilerde olacak diye biliyorum. Tabii ki, bayiler galeri ve karaborsacılara satmazsa. Fiyatı belli değil ama 95 bin civarı olacak gibi.
Önceliğimiz ya ikinci el temiz Honda
👍

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Hüseyin Atik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hero Dash 125'te bakabilirsiniz. Bütçe artarsa sıfırı 70 bin lira, ikinci elde temiz bulunabilir. Bütçenizi artırabilirseniz, bugün yeni Honda Activa 125 tanıtılacak, 9 Eylül'de bayilerde olacak diye biliyorum. Tabii ki, bayiler galeri ve karaborsacılara satmazsa. Fiyatı belli değil ama 95 bin civarı olacak gibi.

👍
Bayiilerde Honda dio bile bulunmuyor şu anda. Dash bütçemi aşıyor belki 110 luk olabilir ama dashda da en büyük problem piyasası yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

👍
30 binden aşağı honda dio yok ve fiyatı 60 bin ne kadar mantıklı bilemiyorum

Ensar

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,129
İsim
Ensar
Bayiilerde Honda dio bile bulunmuyor şu anda. Dash bütçemi aşıyor belki 110 luk olabilir ama dashda da en büyük problem piyasası yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

30 binden aşağı honda dio yok ve fiyatı 60 bin ne kadar mantıklı bilemiyorum
Dash 125 kullananlar iyi olduğunu söylüyor, benim bütçem yetse ben de alacaktım. 110'luk hakkında pek bilgim yok. Bu fiyatlara sıfır Çin markaları var. Ama bence Hero ve TVS gibi Hint markaları, Çinlilere göre biraz daha iyi. İkinci elde Honda'nın piyasası var, satmak istediğinizde diğerlerine göre çok daha kolay satabilir ve parçasını diğerlerine göre daha kolay bulabilirsiniz.

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Hüseyin Atik
Dash 125 kullananlar iyi olduğunu söylüyor, benim bütçem yetse ben de alacaktım. 110'luk hakkında pek bilgim yok. Bu fiyatlara sıfır Çin markaları var. Ama bence Hero ve TVS gibi Hint markaları, Çinlilere göre biraz daha iyi. İkinci elde Honda'nın piyasası var, satmak istediğinizde diğerlerine göre çok daha kolay satabilir ve parçasını diğerlerine göre daha kolay bulabilirsiniz.
Teşekkür ederim

Top Bottom