Neler Yeni

Çözüldü✓ 60 w Rtx 4050 i5 13420h laptop alınır mı

shies

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
berk başaran
Kız arkadaşım oyun oynamak istediği için bu laptop u almayı düşünüyorum ama 60 w olması biraz şüphelendiriyor 25 bin TL bütçem olduğu için bu gözüme çarptı sizce almalı mıyım ya da başka laptop mu beklemeliyim

bitmiyobxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
bitmiyo
Kız arkadaşım oyun oynamak istediği için bu laptop u almayı düşünüyorum ama 60 w olması biraz şüphelendiriyor 25 bin TL bütçem olduğu için bu gözüme çarptı sizce almalı mıyım ya da başka laptop mu beklemeliyim
60 watt değil 75 watt o laptop.
8gb ram eklemesi ile iyi bir laptop. Alabilirsin.

shies

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
berk başaran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
60 watt değil 75 watt o laptop.
8gb ram eklemesi ile iyi bir laptop. Alabilirsin.
Satıcıların çoğu 60 yazdığı için dikkat etmemişim heralde 8gb ram eklemesi de bu laptop için mi yoksa daha iyi bir laptop bulup ona ekleme yaparak mı

bitmiyobxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
bitmiyo
Satıcıların çoğu 60 yazdığı için dikkat etmemişim heralde 8gb ram eklemesi de bu laptop için mi yoksa daha iyi bir laptop bulup ona ekleme yaparak mı
Pardon 16gb ram varmış zaten, ram eklemesine gerek yok. Böyle olduğu gibi alıp kullanabilirsin.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
855
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Bir sıkıntı yaratmaz değil mi laptoplardan pek anlamıyorum da kusura bakmayın
Hocam 16gb ram iyidir gine çok yüksek oyunlar oynamazsanız sizi uzun süre götürür.Bu laptopta ısınma problemi var diye biliyorum soğutması iyi değil.

grasdiyas

80+ Silver

shies

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
berk başaran
Hocam 16gb ram iyidir gine çok yüksek oyunlar oynamazsanız sizi uzun süre götürür.Bu laptopta ısınma problemi var diye biliyorum soğutması iyi değil.
Ek bir laptop soğutucusu sorunu biraz da olsa çözebilir mi peki yoksa çok mu sıkıntılı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu da iyi bir model gibi duruyor ama hangisini tavsiye edersiniz benim attığım mı yoksa bu mu daha iyi olur f/p olarak

Bir sıkıntı yaratmaz. Bu bütçede oyun için en mantıklı model.
Hayırlı olsun.
Teşekkürler

grasdiyas

80+ Silver
Ek bir laptop soğutucusu sorunu biraz da olsa çözebilir mi peki yoksa çok mu sıkıntılı

Bu da iyi bir model gibi duruyor ama hangisini tavsiye edersiniz benim attığım mı yoksa bu mu daha iyi olur f/p olarak
almışken iyisini alın derim eksi yönleri 25ms ekran var ve ram 8gb yanına bi 8 daha eklemeniz gerekicek şahsen kendi attığımı alırdım

bütçe çıkmaz diyorsan: https://www.n11.com/urun/lenovo-loq...akce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel
buda olur

shies

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
berk başaran
Top Bottom