Neler Yeni

600 tl mekanik klavye önerisi

KeremmOz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
KeremmOz
600 tl bütçem var mekanik klavye almak istiyorum.Bu modellerin hangisini almalıyım.Blue switch mi red switch mi daha iyi olur.Varsa başka önerilere de açığım

KeremmOz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
KeremmOz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yardımcı olacak biri yokmu

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,260
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
600 TL bütçem var mekanik klavye almak istiyorum.Bu modellerin hangisini almalıyım.Blue switch mi red switch mi daha iyi olur.Varsa başka önerilere de açığım
Blue red sana kalmis. Ben eskiden red kullaniyordum blueya gectim hissiyati sevdigim icin. Kisaca red sessiz ve yumusak blue sesli ve basis hissiyati sert. Ayrica hepsi ayni urun diye biliyorum sadece marka basilmis. Yani sana kalmis hangisini istiyorsan al. Rengine gore switchine gore karar verebilirsin. Ayrica butcen artar ise baska bisey onerebilirim.

KeremmOz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
KeremmOz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Blue red sana kalmis. Ben eskiden red kullaniyordum blueya gectim hissiyati sevdigim icin. Kisaca red sessiz ve yumusak blue sesli ve basis hissiyati sert. Ayrica hepsi ayni urun diye biliyorum sadece marka basilmis. Yani sana kalmis hangisini istiyorsan al. Rengine gore switchine gore karar verebilirsin. Ayrica butcen artar ise baska bisey onerebilirim.
ne önerebilirsin hocam söyler misin

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,260
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,260
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
700 800 en fazla
Hocam atacagim klavyenin stogu bitmis. Ondan dolayi atamiyorum. Attiklarinizdan birini tercih edebilirsiniz su anlik.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ilk attiginizi ilk defa gordum hocam ama fiyatina gore baya iyiymis ozellikleri. Hot swap olmasi baya iyi bir sey o fiyata. En mantikli tercih sizin attiginiz olur muhtemelen. Normalde e yosso z11 atacaktim stogu bitmis.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
Hocam atacagim klavyenin stogu bitmis. Ondan dolayi atamiyorum. Attiklarinizdan birini tercih edebilirsiniz su anlik.

Ilk attiginizi ilk defa gordum hocam ama fiyatina gore baya iyiymis ozellikleri. Hot swap olmasi baya iyi bir sey o fiyata. En mantikli tercih sizin attiginiz olur muhtemelen. Normalde e yosso z11 atacaktim stogu bitmis.
Ben de onu atacaktım da stok işte

KeremmOz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
KeremmOz
Ben de onu atacaktım da stok işte
hocam 800 üzerine maalesef çıkamam
Hocam yeyian olan modeli sınırları çok zorlarsam alırım.Ama değer mi yani bu fiyata alabileceğimin en iyisini alabilir miyim.Fiyatının hakkını verir mi.Bana direk düşünmeden al diyebileceğin bir model mi?Bunları sormak isterim çünkü daha önce hiç mekanik klavyem olmadı ve paramı en iyi şekilde değerlendirmek istiyorum.Bu yaz full sanayide çalışıp kazandığım parayla alacağım çünkü

yeyian olan model iyi mi hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
hocam 800 üzerine maalesef çıkamam

Hocam yeyian olan modeli sınırları çok zorlarsam alırım.Ama değer mi yani bu fiyata alabileceğimin en iyisini alabilir miyim.Fiyatının hakkını verir mi.Bana direk düşünmeden al diyebileceğin bir model mi?Bunları sormak isterim çünkü daha önce hiç mekanik klavyem olmadı ve paramı en iyi şekilde değerlendirmek istiyorum.Bu yaz full sanayide çalışıp kazandığım parayla alacağım çünkü

yeyian olan model iyi mi hocam
Hot swap güzel bir klavye hocam ileride istediğin en kaliteli switchleri alıp takarsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
Top Bottom