Neler Yeni

600 TL ye kadar kasa önerisi

SelimBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Selim Sıvuşoğlu
Bütçe
600
Beyler şuanda corsair carbide spec 05 kullanıyorum görünüş açısından hiç memnun değilim ve kasamı değiştirmek istiyorum güç kaynağı elimde var sadece kasa olsa yeterli fakat benim için ne kadar hava akışı önemli olsada görünüşede çok önem veriyorum açıkcası rgb ledli felan Bi kasa öneririrseniz sevinirim gamepowerada baktım oda hoşuma gitti

SelimBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Selim Sıvuşoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
MSI Mag Force 100R. Ya da bütçeyi baya ileri çeker iseniz TD500
Önerilerini çok beğendim çok sağol fakat bir sorum daha olucak msi mag forge 100r mı almalıyım corsair spec delta rgb mi bunuda yanıtlarsan çok sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Acaba bunu alan varımdır ki

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
Önerilerini çok beğendim çok sağol fakat bir sorum daha olucak msi mag forge 100r mı almalıyım corsair spec delta RGB mi bunuda yanıtlarsan çok sevinirim

Delta RGB nin önü biraz daha kapalı olduğu için hava akışı biraz daha kötü. 100R 'ın ise neredeyse tamamen açık. Arada çok fark olmadığı sürece 100R alman tavsiyemdir.

Mustafa Emre Koç

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
Mustafa emre koç
Instagram
Mustafae_k
Beyler şuanda corsair carbide spec 05 kullanıyorum görünüş açısından hiç memnun değilim ve kasamı değiştirmek istiyorum güç kaynağı elimde var sadece kasa olsa yeterli fakat benim için ne kadar hava akışı önemli olsada görünüşede çok önem veriyorum açıkcası RGB ledli felan Bi kasa öneririrseniz sevinirim gamepowerada baktım oda hoşuma gitti
Msi mag forge 100r

Akycnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Akycnn
Önerilerini çok beğendim çok sağol fakat bir sorum daha olucak msi mag forge 100r mı almalıyım corsair spec delta RGB mi bunuda yanıtlarsan çok sevinirim

Dmlsmdösmdkakks bilmem ki

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.