Neler Yeni

6000 TL pc 10400 rx 580?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

BeKo'O

80+ Silver
Abi yakında 6000 TL bütçeyle bir PC toplayacağım. Rx 580 msi, intel 10400f kullanacağım anakartıda 3000 mhz destekler şekilde alacağım. Bunun için video yapar mısın?
Dostum bu soru için özel bir video istemek saçmalık zaten, üstelik bunu bir forum üzerine yazman tamamen saçmalık, biz forumda zaten hep birlikte sana yardımcı olmak en iyi önerileri sunmak için buradayız. Bir isteğin falan varsa dile getir sana en iyi seçenekleri biz söyleyelim.

JeyliBon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
389
İsim
Ahmet Aslan
Uygunsuz dil
Yeniyim burada YouTube den bakmadı instagramdan da bakmadı mesajıma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düzgün bir dille istedim zaten
Afedersin ama beyin yoksunusun galiba bu 1 milyon takipcinin mesajlarina bakmasını nasıl düşünüyorsun

Saim Ctrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Saim Çıtırkı
Uygunsuz dil
Dostum bu soru için özel bir video istemek saçmalık zaten, üstelik bunu bir forum üzerine yazman tamamen saçmalık, biz forumda zaten hep birlikte sana yardımcı olmak en iyi önerileri sunmak için buradayız. Bir isteğin falan varsa dile getir sana en iyi seçenekleri biz söyleyelim.
Sen kimsin editör müsün? Biz söyleriz yardımcı oluruz

Afedersin ama beyin yoksunusun galiba bu 1 milyon takipcinin mesajlarina bakmasını nasıl düşünüyorsun
Lan ı sensin beyin yoksunu senin gibilere birde laf anlatmakla uğraşıyorum

En son bir moderatör tarafından düzenlendi:

Buraks

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,235
İsim
Burak Bozok
Abi yakında 6000 TL bütçeyle bir PC toplayacağım. Rx 580 msi, intel 10400f kullanacağım anakartıda 3000 mhz destekler şekilde alacağım. Bunun için video yapar mısın?
video derken ketçap mayonez de ekliyim mi

JeyliBon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
389
İsim
Ahmet Aslan

Lan ********** sensin beyin yoksunu senin gibilere birde laf anlatmakla uğraşıyorum
Ugrasma uğraş diyen mi var bir de o ağzını düzelt yoksa toplamakla ugrasabilirsin

Yıldırım Beyazid

80+ Bronze
-Emredersiniz paşam yarın sisteminiz hazır. (!)

BeKo'O

80+ Silver

Lan ********** sensin beyin yoksunu senin gibilere birde laf anlatmakla uğraşıyorum
Kardeşim yardımcı olalım diyoruz sen oralı bile değilsin zaten... Senin burda olman ayrı bi saçmalık. Video istiyosan git yaz youtube yorumlara ''abi benim için video yapar mısın'' diye. Madem yardım almakta bu kadar isteksizsin

Buraks

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,235
İsim
Burak Bozok

senin gibiler derken

Darfez23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mahmud selena
İlgilendiği Kategoriler
Oyun oynarım knk sonra ps4 severim

Saim Ctrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Saim Çıtırkı
Ugrasma uğraş diyen mi var bir de o ağzını düzelt yoksa toplamakla ugrasabilirsin

Kardeşim yardımcı olalım diyoruz sen oralı bile değilsin zaten... Senin burda olman ayrı bi saçmalık. Video istiyosan git yaz youtube yorumlara ''abi benim için video yapar mısın'' diye. Madem yardım almakta bu kadar isteksizsin
Lan olum yardım mı ediyonuz belli değil yardım ettiğinizi mi zannediyorsunuz

evet çok fazla bu arada git rx 5500xt yada gtx 1650 super al
Teşekkürler keşke herkes senin gibi yardımcı olmaya çalışsa saçma sapan gr zek alıca yorumlar geliyor

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom