Neler Yeni

6000 TL Telefon önerisi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Terminatör Adnan
Donanımsal olarak uzun yıllar götürebilecek kamerası iyi şarjıda güzel gidebilecek telefon önerilerinizi bekliyorum.

Donanımsal olarak uzun yıllar götürebilecek kamerası iyi şarjıda güzel gidebilecek telefon önerilerinizi bekliyorum.
Samsung M14
Alırken 10larca saat araştırarak aldığım telefon.
5yıl yazılım ve samsung güncellemesi alicak
Mart 2023 cıkışlı güncel bir telefon.
Donanım olarak işlemcisi kendi muadillerinden cok daha iyi.
Tek dezavantaji 4gbram olmasi
128gb depolama
6000 mah batarya ile mükemmel bir pil ömrü var güc tasarrufuyla çok daha fazla gidiyor
Ekrani fiyatina gore gayet iyi 1920x1080
Gayet güzel donanım olarak iyi güncel
Giris seviyenin krali fpsi
SAMSUNG m14
Ben agustosta aldigimda 6199tlydi
Suan 7k civari mutlaka butceni arttir
Rakip olarak realme c55 tecno spark 9c
Redmi 10 xiaomi note 10 bakabilirsin ama en iyisi M14

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Terminatör Adnan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Samsung M14
Alırken 10larca saat araştırarak aldığım telefon.
5yıl yazılım ve samsung güncellemesi alicak
Mart 2023 cıkışlı güncel bir telefon.
Donanım olarak işlemcisi kendi muadillerinden cok daha iyi.
Tek dezavantaji 4gbram olmasi
128gb depolama
6000 mah batarya ile mükemmel bir pil ömrü var güc tasarrufuyla çok daha fazla gidiyor
Ekrani fiyatina gore gayet iyi 1920x1080
Gayet güzel donanım olarak iyi güncel
Giris seviyenin krali fpsi
SAMSUNG m14
Ben agustosta aldigimda 6199tlydi
Suan 7k civari mutlaka butceni arttir
Rakip olarak realme c55 tecno spark 9c
Redmi 10 xiaomi note 10 bakabilirsin ama en iyisi M14
Tecno Pova 4 nasıl hocam?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Bütçeyi az daha yukarı taşıyabilirsen Samsung M14 5G süper cihaz. 6K maksimum bütçem dersen ise da 5400TL ye Samsung A04S öneririm birkaç gün önce bir yakınıma aldım o bütçede daha iyisini pek görmedim.

bilgim yok
şimdi inceleyeyim sizin için
Mesaj otomatik birleştirildi:

en büyük kötü yanı ekranı 720 p 6.82 inç ekranda 1080p bile az gelirken 720 koymuşlar
cihazın dayanıklılığı vs. bilinmez
1.5yıl olmuş neredeyse çıkalı
cihazın kalitesine dair pek bilgi yok
tek artıı 8gb ram oda değmaz bide 2k video

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Terminatör Adnan
bilgim yok
şimdi inceleyeyim sizin için
Mesaj otomatik birleştirildi:

en büyük kötü yanı ekranı 720 p 6.82 inç ekranda 1080p bile az gelirken 720 koymuşlar
cihazın dayanıklılığı vs. bilinmez
1.5yıl olmuş neredeyse çıkalı
cihazın kalitesine dair pek bilgi yok
tek artıı 8gb ram oda değmaz bide 2k video
fakat bütçeyi arttıramıyorum daha iyi bir opsiyon varmı ki ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Terminatör Adnan
ben pova 4 kullanıyorum sorunuz varsa alabilirim.
öncelikle kendi fiyat bandındaki telefonların kameralarına göre durumu nasıl. clash royale gibi oyunlar oynayacağımdan oyun performansına girmiyorum akıcılık arayüz performansı, depolama ram işlemci yeterli mi ve en önemlisi bizi kaç sene götürür?

yolyordam35

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Celal Smyrna
öncelikle kendi fiyat bandındaki telefonların kameralarına göre durumu nasıl. clash royale gibi oyunlar oynayacağımdan oyun performansına girmiyorum akıcılık arayüz performansı, depolama ram işlemci yeterli mi ve en önemlisi bizi kaç sene götürür?
arka kamera 6.5k bandı için normal. (Daha iyileri var) ön kamera ise kendi fiyat bandının altında kalite olarak. akıcılık ve arayüz performansı fiyat segmentinin en iyisi olabilir g99 + 720p + 8gb ram olduğu için. arayüzde bug yok. kasma donma yok. tek sıkıntısı default müzik çalara full reklam gömülmüş. onu da kaldırıyorsun aimp playeri google playden kuruyorsun işlem tamam arayüzde reklam da yok. android sürüm güncellemesi almaz ama 4 defa güvenlik güncellemesi aldım diye biliyorum. 128gb depolama 8gb ram ve g99 işlemci kesinlikle bu segmentte yeterli. fakat içerideki depolama ufs 2.2 mi emin değilim. Eski emmc 5.1 meizu m6s telefonu m telefonun kendi içinde birkaç gb dosya bir yere taşınacaksa daha hızlı taşıyordu. içerideki depolamanın baya yavaş olduğunu söyleyebilirim. ama arayüzde falan bunu kesinlikle hissetmiyorsunuz. sadece 5gblik bir videoyu kesip telefonun içinde başka bir yere taşırsanız falan. android 8 çıktığınd android 7 meizu m6s almıştım ve hiç sürüm güncellemesi gelmedi 5 sene kullandım. şu an da piyasada 13 var ve bu cihaz 12. tahminim 4 sene kullanılır. ama arada bir infnix note 12 g96 6.5kya düşüyor. bütün paket olarak bakarsanız pova 4e göre o daha mantıklı kalıyor. eski telefonum 14nm olduğu için 12nm telefon almak istemedim pova4 aldım. ama benim gibi takıntılarınız yoksa infinix genel pakette daha iyi.

Top Bottom