Neler Yeni

6000 TL ye kadar Laptop önerisi var mı ?

Nirvana28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hasan YERAL
Selam dostlar

5500- 6000TL ye kadar alınabilecek laptop önerileri var mıdır ? Üniversite boyunca kullanılacak ve arada oyun oynanacak üzmeyecek bir laptop önerisi yapar mısınız dostlar ? AMD işlemcili ve ekran kartlı laptoplar hakkında pek bilgim olmadığı için desteğe ihtiyacım var.

https://www.facebook.com/groups/donanimarsividg/#

Arthur Morgan

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Selam dostlar

5500- 6000TL ye kadar alınabilecek laptop önerileri var mıdır ? Üniversite boyunca kullanılacak ve arada oyun oynanacak üzmeyecek bir laptop önerisi yapar mısınız dostlar ? AMD işlemcili ve ekran kartlı laptoplar hakkında pek bilgim olmadığı için desteğe ihtiyacım var.

https://www.facebook.com/groups/donanimarsividg/#

Aizen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Harun Kayatekin

Nirvana28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hasan YERAL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Aizen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Harun Kayatekin
game garaj ürünleri ne kadar güvenilir kullanıyor musun ? sonuçta bilinmeyen bir marka ?
Marka gayet iyi zaten içinde kullanılan parçalar nvidia ve intele ait fakat stokta yokmuş yani bütçeni biraz daha artırman gerek diğer bulduğum laptoplar gerçekten oyun oynatıcak düzeyde değil sonuçta üniversite için alıyorsun fakat oyunda oynayacağım diyorsun biraz daha bütçeni artırırsan sana bunu önerebilirim :).Ve bu laptop ta ayrıca 120 hz ips panel bulunmakta bilgin olsun.

Nirvana28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hasan YERAL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Lol Cs Gta 5 falan rahat oynarsın PUBG mobile veya lite oynarsın Steam'dekinde biraz kasar.
Anladım 6 k nın üzerine pek çıkmak istenmiyor. O yüzden fazladan para verme gibi bir düşüncesi yok. 6 k ya kadar en iyi ekran kartlı işlemmciliği laptop u arıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Marka gayet iyi zaten içinde kullanılan parçalar nvidia ve intele ait fakat stokta yokmuş yani bütçeni biraz daha artırman gerek diğer bulduğum laptoplar gerçekten oyun oynatıcak düzeyde değil sonuçta üniversite için alıyorsun fakat oyunda oynayacağım diyorsun biraz daha bütçeni artırırsan sana bunu önerebilirim :).Ve bu laptop ta ayrıca 120 hz ips panel bulunmakta bilgin olsun.
Anladım 6 k nın üzerine pek çıkmak istenmiyor. O yüzden fazladan para verme gibi bir düşüncesi yok. 6 k ya kadar en iyi ekran kartlı işlemmciliği laptop u arıyorum.

yusuf34

80+ Bronze
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,133
Üyeler
152,619
Son üye
spectral799
Top Bottom