Neler Yeni

6000TL telefon önerisi

BugiBlack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Buğra Siyah
Benim rtx oyuncu bilgisayarım var. Telefonda çok nadir oyun oynuyorum. Benim için sosyal medya önemli video çok izliyorum (youtube,netflix) fotoğraf çekiyorum. OIS desteğiyle A33 kamera tarafında M52'den önde zaten. Günlük kullanımda işlemci ısınmıyor pil süresini zaten attım gayet yeterli. Malzeme kalitesi plastiği kasası vs güzel. Ekranda güzel sorunu yok. Stereo hoparlör, su ve toz geçirmemezlik. Android 16'ya kadar güncelleme desteği. Daha ne olsun. Telefon her türlü işimi görüyor. Ben memnunum. Kendiniz bilirsiniz.
dostum selamlar, tüm cevaplarını okudum ve A33'ü çok iyi açıklamışsın. Ben A52S ile A33 arasında kalmıştım. İstediğim özellikler, OIS, stereo hoparlör ve super amoled ekran. Sence hangisi alınır, A52S daha mantıklı geliyor ama A33'de aynı kardeşim alabilirsin diyorsan kararımı değiştireceğim

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
dostum selamlar, tüm cevaplarını okudum ve A33'ü çok iyi açıklamışsın. Ben A52S ile A33 arasında kalmıştım. İstediğim özellikler, OIS, stereo hoparlör ve super amoled ekran. Sence hangisi alınır, A52S daha mantıklı geliyor ama A33'de aynı kardeşim alabilirsin diyorsan kararımı değiştireceğim
A52S in kasası esneme sorunlu. Yani A52S alma. A33 için ben bir şey diyemiyorum ona @boeasy cevap verir ama kronik sorunu falan yok en azından. Sadece kutusunda şarj aleti yok o biraz kötü.

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
446
İsim
Batuhan
A52S'te de kasa sorunu var. Kasa sorununu dert etmem diyorsan belki olmaz risk alırım kılıfla kullanırım diyorsan alabilirsin. Ram ve işlemci olarak A52S önde. Daha eski bir cihaz olduğu için daha az güncelleme alacak onu belirteyim. Diğer çoğu özellikleri kafa kafaya zaten. Dxomarkta kamera puanları bile aynı 105 puan. Tercih senin.

BugiBlack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Buğra Siyah
A52S'te de kasa sorunu var. Kasa sorununu dert etmem diyorsan belki olmaz risk alırım kılıfla kullanırım diyorsan alabilirsin. Ram ve işlemci olarak A52S önde. Daha eski bir cihaz olduğu için daha az güncelleme alacak onu belirteyim. Diğer çoğu özellikleri kafa kafaya zaten. Dxomarkta kamera puanları bile aynı 105 puan. Tercih senin.
kasa esneme sorunu ne gibi sorunlara yol açabilir? çok esnemediği sürece kullanımda benim için sorun olmayacağını düşünüyorum ama normal kullanım dışında ne zararı olur?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
kasa esneme sorunu ne gibi sorunlara yol açabilir? çok esnemediği sürece kullanımda benim için sorun olmayacağını düşünüyorum ama normal kullanım dışında ne zararı olur?
Kutudan direkt sorunlu olarak çıktığı bile oluyor cihazın. Genelde arka kapak yerinden biraz oynuyor veya yan çerçeveler ufaktan hareket ediyor. Kutudan sorunsuz çıksa bile 6 ay içinde kullananların çoğu bu sorunu yaşamış.

Rahatsız etmez dersen alınabilir ama şahsen bu durum beni rahatsız ederdi 😀

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
446
İsim
Batuhan
Arka kapakta yanlardan açılma oluyor. Normalde telefon su ve toza karşı dayanıklı. Ipx7 sertifikası var. Hem böyle telefon üretip hem kasa açılması olduğunda bu sorundan dolayı telefon toz ve suya maruz kalırsa ıpx7 bir işe yaramaz ve garanti dışı kalabilir.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Arka kapakta yanlardan açılma oluyor. Normalde telefon su ve toza karşı dayanıklı. Ipx7 sertifikası var. Hem böyle telefon üretip hem kasa açılması olduğunda bu sorundan dolayı telefon toz ve suya maruz kalırsa ıpx7 bir işe yaramaz ve garanti dışı kalabilir.
Sıvı hasarına zaten şuan hiçbir firma garanti vermiyor IP sertifikası falan sadece koruma, olur da bozulursa hiçbir sorumluluk almıyorlar 😅

Ama o sertifikaya A52S de asla güvenmemekte fayda var.

RuthEer6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alperen Çınar
3 kez alıp iade ettim akşamları ekran parlaklığı düşükteyken orta seviyeye kadar ortaya dikey çizgiler çıkıyor samsung members yabancı forumlar ve donanımhaber formundaki ana konuda bir sürü şikayet mevcut. Sadece ekranda değil kamerasında ois olmamasına rağmen kamerasından da ses geliyor.
Bi kac haftadir kullaniyorum cihazi.Bende boyle bir sorun yok. Arastirdigim kadariyla bu paralara en mantikli telefon m52 di. Gayet memnunum bir sorun yasamadim.

Top Bottom