Neler Yeni

600TL APU AM4 yuvalı işlemci tavsiyesi

STC1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Enes
başlıkta belirtmiş olduğum gibi 600 gibi az param var. Ekran kartım olmadığı için apu sisteme yöneldim; valo, cs, ets2 gibi oyunlar oynayacağım. Anakart am4 olduğu için bu girişli bir işlemci arıyorum. İkinci el alamıyorum ki bulunmuyor da. Öneriniz var mı? Tabii apu sistem olacağı için lütfen dahili ekran kartı bulundurmasına özen gösterin. Teşekkürler.

UzziBow0

80+
O paraya sıfır 3000G var ama önermem paranı biriktirip 2. El 2200G almanı öneririm.

STC1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şunu yazmayı unutum 60 fps açsın oyunları yeter valo rc ve cs ets 2
Mesaj otomatik birleştirildi:

O paraya sıfır 3000G var ama önermem paranı biriktirip 2. El 2200G almanı öneririm.
2.el alamıyorum işte sıkıntı orda

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum

Aydın'a yakınsan eğer buna bak derim. Eğer yakın değilsen param güvende ile ilan açmasını iste. 65₺ daha fazla verirsin en kötü.

İlan tarihi fazla gözüküyor ama satılmayınca bazen bırakıyorlar bu şekilde denemekten zarar gelmez.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,769
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Yalnızca Athlon 3000G alabilirsiniz ancak oyun oynayacağını sanmıyorum. (60 FPS)

UzziBow0

80+
şunu yazmayı unutum 60 fps açsın oyunları yeter valo rc ve cs ets 2

Neden ki ?

STC1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru