Neler Yeni

60k Laptop Önerisi / Tavsiye

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,692
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
lucifer mihcaelson
İçerisinde 140w RTX 4070 var👍
2k ekran ve büyüklüğü dışında tek fark ram ve işlemci sanırım işlemcidede fark yok denecek kadar az 2k görüntü ve daha büyük ekran istiyorsan omen tabi ama 4070 8g vram yetişmiyor diyorlar yabancı forumlarda ne kadar doğru bilemem. bende bu bütçe aralığında bir laptop alacağım kararımı asus rogdan yana verdim bir kaç gün içinde siparişi vereceğim. görüntü rgb ışıklar falan daha bi hoşuma gitti çokta büyük ekran istemiyorum 16 iyidir.

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,692
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
2k ekran ve büyüklüğü dışında tek fark ram ve işlemci sanırım işlemcidede fark yok denecek kadar az 2k görüntü ve daha büyük ekran istiyorsan omen tabi ama 4070 8g vram yetişmiyor diyorlar yabancı forumlarda ne kadar doğru bilemem. bende bu bütçe aralığında bir laptop alacağım kararımı asus rogdan yana verdim bir kaç gün içinde siparişi vereceğim. görüntü rgb ışıklar falan daha bi hoşuma gitti çokta büyük ekran istemiyorum 16 iyidir.

En az 2 3 yıl güncel oyunları çatır çatır oynatır diye düşünüyorum. Keza ben de laptop alacak olsam rog serisinden alırdım. Hem malzeme olarak hem de yazılım olarak kaliteli bir seri. Ekran boyutu bence gayet ideal hem günlük kullanım hem de oyun için +165hz

Fatih Ak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Fatih Ak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sağolun dostlar, bende donanım olarak hp iyi fakat kasa ve soğutma anlamında tercihimi asustan yana kullanıcam sanırım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
lucifer mihcaelson
Sağolun dostlar, bende donanım olarak hp iyi fakat kasa ve soğutma anlamında tercihimi asustan yana kullanıcam sanırım.
ben az önce siparişi verdim en ucuz bunu buldum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,734
Üyeler
154,111
Son üye
mehmeteren2306
Top Bottom