Neler Yeni

60k ya kadar dizüstü bilgisayar

9Fatih5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Fatih
Bütçe
60000
Ekran amoled ve büyük olursa daha iyi olur

reisren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
H.Eren Tekin

YazılımKafa

80+ Silver
60 k ya bunu mu önerdin cidden
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buda kötü. Kardeşim kusura bakmada böyle önereceksen önerme

Ekran amoled ve büyük olursa daha iyi olur
Hepsiburadada güvendiğim satıcılar arasında 60 k civarında bulduğum en iyi model bu. Hem ekran hem kalite hem performans açısından genele bakarsak. Daha iyi işlemcili ama kötü ekranlıları vs es geçtim.

9Fatih5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Hepsiburadada güvendiğim satıcılar arasında 60 k civarında bulduğum en iyi model bu. Hem ekran hem kalite hem performans açısından genele bakarsak. Daha iyi işlemcili ama kötü ekranlıları vs es geçtim.
60 vermişken 32 ram olmalı diye düşünüyorum yada ben mi yanlış düşünce içerisindeyim bilmiyorum ama

YazılımKafa

80+ Silver
60 vermişken 32 ram olmalı diye düşünüyorum yada ben mi yanlış düşünce içerisindeyim bilmiyorum ama
32 ram genelde olmuyor. Kendin sonradan takmalısın. Güncel stoklarda iyi modellerde bu bütçede 32 yok

9Fatih5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

9Fatih5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Fatih

Hocam 70 e kadar çıkardım bütçeyi bu fiyatta varmı önerebileceğiniz başka laptop

YazılımKafa

80+ Silver
Hocam 70 e kadar çıkardım bütçeyi bu fiyatta varmı önerebileceğiniz başka laptop
Hepsiburadada bunları buldum. Hepsiburada kartı ile faizsiz 12 taksit oluyor. 70 e model yoktu. O yüzden 74 lük attım. İlk 2 modelin işlemci yüksek son 2 modelin ekran kartı. Sana hangisi lazımsa ona göre seçersin. Almadan önce seçtiğin modelin konusunu aç. Belki bilmediğimiz bir kronik sorunu falan vardır. Ona göre karar verirsin

Son düzenleme:

9Fatih5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Fatih
Hepsiburadada bunları buldum. Hepsiburada kartı ile faizsiz 12 taksit oluyor. 70 e model yoktu. O yüzden 74 lük attım. İlk 2 modelin işlemci yüksek son 2 modelin ekran kartı. Sana hangisi lazımsa ona göre seçersin. Almadan önce seçtiğin modelin konusunu aç. Belki bilmediğimiz bir kronik sorunu falan vardır. Ona göre karar verirsin
4070 ile 4080 arasında ciddi fark varmı

YazılımKafa

80+ Silver
Top Bottom