Neler Yeni

64 GB RAM'e gerek var mı ?

tiger1

80+ Bronze
En az 5 yıl boyunca sistemimi yükseltmeyi düşünmüyorum. 32 yeterli mi yoksa 64 mü almak lazım.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,980
İsim
bilo
İlgilendiği Kategoriler
Her şeyden ufak ufak
Instagram
yok
Steam
bilofficial
Twitter
yok
Facebook
yok
Discord
b1l0
5 yıllık süreç için evet olabilir, şu an bile bazı oyunlar zaman zaman 26 27gb kadar kullanabiliyor.

tiger1

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
5 yıllık süreç için evet olabilir, şu an bile bazı oyunlar zaman zaman 26 27gb kadar kullanabiliyor.
26-27 mi ? Hocam bu önemli bir konu işte. Bilmiyordum bunu şuan sizden duydum bu kadar tükettiğini. Rica etsem kaynak gösterir misiniz ? Çünkü 32'den vazgeçecem yani şimdiden böyleyse 1-2 seneye 32 yetmez.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,980
İsim
bilo
İlgilendiği Kategoriler
Her şeyden ufak ufak
Instagram
yok
Steam
bilofficial
Twitter
yok
Facebook
yok
Discord
b1l0
26-27 mi ? Hocam bu önemli bir konu işte. Bilmiyordum bunu şuan sizden duydum bu kadar tükettiğini. Rica etsem kaynak gösterir misiniz ? Çünkü 32'den vazgeçecem yani şimdiden böyleyse 1-2 seneye 32 yetmez.
Hocam aklıma ilk gelen örneği attım, birkaç sefer daha görmüştüm. Arkadaşlarım ss de atmıştı birkaç farklı oyunda da benzer durum mevcuttu. Bir iki sene neyse de 5 yıllık düşünüyorsanız 64 alın kafanız rahat olsun.

yenigeldim

80+ Silver
Hocam aklıma ilk gelen örneği attım, birkaç sefer daha görmüştüm. Arkadaşlarım ss de atmıştı birkaç farklı oyunda da benzer durum mevcuttu. Bir iki sene neyse de 5 yıllık düşünüyorsanız 64 alın kafanız rahat olsun.
4k ultra oynayan kaç kişi var ki? amaç 5 seneyse şimdiki ramler ekran kartları zaten çöp olacak. 4k ultra kıyaslamak çok mantıklı olmamış bence.

TRG-Onur

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
5 yıl önce 16gb yeterli gelirken şimdi 32gb yeterli seviyede,
Bütçe uygunsa 64gb alın

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,980
İsim
bilo
İlgilendiği Kategoriler
Her şeyden ufak ufak
Instagram
yok
Steam
bilofficial
Twitter
yok
Facebook
yok
Discord
b1l0
4k ultra oynayan kaç kişi var ki? amaç 5 seneyse şimdiki ramler ekran kartları zaten çöp olacak. 4k ultra kıyaslamak çok mantıklı olmamış bence.
Hocam 2k düşün 20 yesin, teknoloji bu kadar hızlı gelişiyorken ilerleyen senelerde ne olacağı belirsiz, kafada soru işareti bırakmamak lazım bence.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,980
İsim
bilo
İlgilendiği Kategoriler
Her şeyden ufak ufak
Instagram
yok
Steam
bilofficial
Twitter
yok
Facebook
yok
Discord
b1l0
Ha ucuza falan bulursanız 2x24 de düşünebilirsiniz tabi fiyatlarını tam bilmiyorum onların.

Top Bottom