Neler Yeni

67 milyar renk ile 16 milyon renk ekran olması çok önemli mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
halil mert asar
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
Öncelikle merbaha arkadaşlar bir süredir telefon arayışındayım ve araştırmalarımda gördüğüm ve merak ettiğim bir konu var. 2. el telefonları da değerlendiriyorum ve baktığım zaman 25 bin gibi bir fiyatla getmobile den samsung s21 ultra alınabiliyor, 0 olarak ise Poco x6 pro'yu çok beğendim aklımı karıştıran şu Poco da 68 milyar renk desteği olan bir ekran var ama ona nazaran s21 ultra da 16 milyon renk var ama muhtemelen ekran kalitesi olarak s21 ultra daha iyidir diye düşünüyorum bu renk rakamı bir pazarlama politikası mı yoksa gerçekten fark yaratan bir şey mi biri beni aydınlatırsa çok sevinirim. Ve diğer özelliklerde de Poco önde denilebilir mesela hızlı şarjı var işlemcisi daha iyi gibi kafamı çok karıştırdı.

şahin doğan

80+ Platinum
Poco'da ki 68 Milyar renk Dolby Vision'dan dolayı. Onaylı olduğu için HDR kalitesi S21 Ultra'dan daha iyi. Normal kullanımda S21 Ultra daha kaliteli olacaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
halil mert asar
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Poco'da ki 68 Milyar renk Dolby Vision'dan dolayı. Onaylı olduğu için HDR kalitesi S21 Ultra'dan daha iyi. Normal kullanımda S21 Ultra daha kaliteli olacaktır.
Ekranı daha iyi mi diyorsunuz yani poconun ama sanırım sadece dolby vision destekleyen içeriklerde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,868
Üyeler
152,974
Son üye
yasinn683
Top Bottom