Neler Yeni

6700xt oyunlarda donmaya başladı

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Erdem
Başlıktanda anlaşıdığı gibi bilgisayarım oyunlarda donuyor bi kaç konu inceledim ama onlarla aramdaki fark bilgsayarım değil oyun donuyor alt tab yapıp başka sekmeye geçiyorum sonra tekrar oyuna dönüyorum hiç bir şey yokmuş gibi oynamaya devam ediyorum ama bir yerden sonra can sıkmaya başladı bu bir oyunda olmuyor bu arada cs2 lol rise online olsun hepsinde aynı şekilde oluyor alt tab yapınca düzeliyor daha önce böyle bir durumla karşılaşmıyordum yeni olmaya başladı driverlarım güncel ama sorunun ne olduğunu bulamadım daha önce başına böyle bir olay gelen varmı yada sorunun ne olduğuna dair tahmini olan

AhmetCan-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Ahmet Can
RX 5700 aynı problem bendede var can sıkıcı problem hangi sürücü kullanıyorsunuz

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Erdoğan Aktaş
Driver hangisi kuurulu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Driver hangisi kuurulu
Bende bir önceki driverde altta tarayıcı açıkken takılıyordu dün geldiğinden beri olmadi 10.1

AhmetCan-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Ahmet Can
Driver hangisi kuurulu

Bende bir önceki driverde altta tarayıcı açıkken takılıyordu dün geldiğinden beri olmadi 10.1
23.10.1 sürücü kaldırmış AMD siteden hocam 23.9.3 Whql kullanıyorum şuanlık sorun yok gibi

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,424
İsim
Hakanbey
Oyun içinden grafik ayarlarda ekran modunu değiştir öyle dene bakalım yapacakmı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Erdem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Driver hangisi kuurulu
Çalışma saatlerimden dolayı biraz geç cevap verdim kusura bakma 23.9.3 kurulu buraya konuyu açtıktan sonra kardeşimin söylemesine göre windows güncellemesi gelmiş güncellemeyi yaptıktan sonra daha böyle bir problemle karşılaşmamış bende şimdi test edicem belki de düzelmiştir

odemirel0

80+ Bronze
Çalışma saatlerimden dolayı biraz geç cevap verdim kusura bakma 23.9.3 kurulu buraya konuyu açtıktan sonra kardeşimin söylemesine göre windows güncellemesi gelmiş güncellemeyi yaptıktan sonra daha böyle bir problemle karşılaşmamış bende şimdi test edicem belki de düzelmiştir
bende rx6600 var bende senin gibi aynı sorunla karşılaşıp duruyordum 23.9.3 stabil değil galiba drivardan kaynaklı 23.9.1 driverını yükle

İşlemcin benimkiyle aynı ekran kartının sürücüsünü geri yükle ddu ile silip (aşağıya nasıl yapabileceğine dair link bıraktım) stabil olan 23.9.1 i yükle derim amd ikide bir sürüm çıkaracağına arada sırada çıkarsın adam akıllı çıkarsın artık
DDU Rehberi

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Erdoğan Aktaş
23.10.1 geldi sanirim en son güncel ben güncelledim bir sorun yok bir kac gündür

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,228
Üyeler
156,302
Son üye
lweax_06
Top Bottom