Neler Yeni

6k - 10k arası telefon önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yağız
ikinci el bakıyorum aslında da 13 14 yazıyorlar yaşadığım şehirde 11 e bile ben galiba ya a33 alcam ya telefon almicam
Mesaj otomatik birleştirildi:

huawei den de bıkmıştım zaten sağolasın galiba a33 e bakacam

xr bakıyorum da herkes önermiyor niye acaba
ben sana öneririm temiz bi xr al 2 3 yıl kafan rahat klasik iphone batarya değiştirirsin devam

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan

serwintes

80+ Gold
ikinci el bakıyorum aslında da 13 14 yazıyorlar yaşadığım şehirde 11 e bile ben galiba ya a33 alcam ya telefon almicam

huawei den de bıkmıştım zaten sağolasın galiba a33 e bakacam

xr bakıyorum da herkes önermiyor niye acaba
kanka ben hala p20 lite kullanıyorum seneye değiştiricem amiral gemi seri bi telefon alıcam bence bütçe yoksa bekle biraz

XR sence en fazla kaç paraya değer şöyle bir şey buldum 10k ya anlaşırsam alsam mı bilemedim hala mı çok 2.ele https://www.sahibinden.com/ilan/iki...ertemiz-kutu-fatura-garantili-984972990/detay
10kya eğer tr cihazsa alınır

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
kanka ben hala p20 lite kullanıyorum seneye değiştiricem amiral gemi seri bi telefon alıcam bence bütçe yoksa bekle biraz

10kya eğer tr cihazsa alınır
tr cihaz gibi duruyor bir sormam lazım ya bende p20 lite kullanıyorum sırf instagram da videolar kasıyor diye değişiyorum diyebilriim zaten şarjı falan da hemen bitiyor sende de kasıyor mu video izlerken biraz daha beklemek bu devirde ne kadar mantıklı bilemiyorum ya 20 fe önerdiler mesela baktım videolarına 7ay önce 7500 falanmış şimdi 11500

serwintes

80+ Gold
tr cihaz gibi duruyor bir sormam lazım ya bende p20 lite kullanıyorum sırf instagram da videolar kasıyor diye değişiyorum diyebilriim zaten şarjı falan da hemen bitiyor sende de kasıyor mu video izlerken biraz daha beklemek bu devirde ne kadar mantıklı bilemiyorum ya 20 fe önerdiler mesela baktım videolarına 7ay önce 7500 falanmış şimdi 11500
valla ben instagramı 5 aydır kullanmıyorum onun dışında iş görüyor bi problem yok ha şey yapabilirsin ekran kalitesini full hd den hd ye mi ne çekebiliyorsun onu yap bide bi geliştirici ayarı var onu yap ben onları yaptım 2022 cihazı kadar hızlı oldu

valla ben instagramı 5 aydır kullanmıyorum onun dışında iş görüyor bi problem yok ha şey yapabilirsin ekran kalitesini full hd den hd ye mi ne çekebiliyorsun onu yap bide bi geliştirici ayarı var onu yap ben onları yaptım 2022 cihazı kadar hızlı oldu
şu videodaki + ekran olayını yap telefon hızlanır baya

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan

şu videodaki + ekran olayını yap telefon hızlanır baya
teşşekkür ederim bi bakayım şu videoya bıktım bu telefondan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,595
Üyeler
156,355
Son üye
WizardRKT