Neler Yeni

Çözüldü✓ 7 5700x islemci icin sivi sogutucu almayi düsünüyorum ml240l sogutur mu

Murasame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ahmet efe
sistem alacagim islemcinin fazla isindigini ögrendim bu sivi sogutma yeterli olur mu ??
Mesaj otomatik birleştirildi:

sistem alacagim islemcinin fazla isindigini ögrendim bu sivi sogutma yeterli olur mu ??

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Bu bile yeter abartmaya gerek yok 😀

Murasame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ahmet efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ThE LoSt

80+ Silver

Aynı işlemciyi kullanıyorum kendisi 5600 kadar ısınan bir işlemci değil öncelikle 65w değerinde 8/16 en serin işlemcilerden birisi ama kule tipi bir soğutucu ile desteklemekte daima fayda var bir de işin içine overclock falan girecekse stok fan yetmez aşağıdaki modeli değerlendirebilirsin

Murasame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ahmet efe
Aynı işlemciyi kullanıyorum kendisi 5600 kadar ısınan bir işlemci değil öncelikle 65w değerinde 8/16 en serin işlemcilerden birisi ama kule tipi bir soğutucu ile desteklemekte daima fayda var bir de işin içine overclock falan girecekse stok fan yetmez aşağıdaki modeli değerlendirebilirsin
sivi sogutma alacagim icin gerek yok ben o sogutucu yeter mi diye sormustum

ThE LoSt

80+ Silver
sivi sogutma alacagim icin gerek yok ben o sogutucu yeter mi diye sormustum
Ml 240 o kadar iddialı bir ürün değil illa ki sıvı soğutucu alınacaksa

Daha ucuza Deepcool lt520 yada benzer fiyatlara Galahad 240 veya Arctic Liquid Freezer II 240 alınabilir.

Murasame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ahmet efe
Ml 240 o kadar iddialı bir ürün değil illa ki sıvı soğutucu alınacaksa

Daha ucuza Deepcool lt520 yada benzer fiyatlara Galahad 240 veya Arctic Liquid Freezer II 240 alınabilir.

eyvallah

Top Bottom