Neler Yeni

7.5K Amazondan monitör önerisi

xthepatates

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Yiğit Arık
Bütçe
7500
Normalde yarın 7.8k TL ye ViewSonic VX2780-2KJ alacaktım fakat az önce stokları bitti. Bu bütçede ips, 24/27 inç., 2k, frc siz en az 8 bit ve ghosting olmayan bir monitör önerebilirmisiniz?

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,532
İsim
Arda Eren Aslan

xthepatates

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Yiğit Arık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Amazonda şuan düzgün yok buna bakabilirsiniz.
Amazondakinde pivot vardı. Bunun da fiyatı 7399tlydi amazon stoğu bitince arttırmışlar fiyatı. Birde amazonda vade farksız 6 taksit oluyordu. Herhangi bir ölü piksel vb. Sorun çıktığında amazonda koşulsuz şartsız iade varken vatan bilgisayar asla iade almıyor.

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,532
İsim
Arda Eren Aslan
Amazondakinde pivot vardı. Bunun da fiyatı 7399tlydi amazon stoğu bitince arttırmışlar fiyatı. Birde amazonda vade farksız 6 taksit oluyordu. Herhangi bir ölü piksel vb. Sorun çıktığında amazonda koşulsuz şartsız iade varken vatan bilgisayar asla iade almıyor.
Ana monitör olarak kullanacaksınız yüksek ihtimalle bu yüzden pivota çok ihtiyacınız olacağını düşünmüyorum. Ölü piksel çıkacağını da düşünmüyorum. Ama taksit olayı sıkıntı olabilir dediğiniz gibi. Bu bütçede bu güzel belki bu tercih edilebilir g24f-2 çok tuttu ve güzel bşir monitördü bu da güzeldir diye düşünüyorum.

xthepatates

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Yiğit Arık
Ana monitör olarak kullanacaksınız yüksek ihtimalle bu yüzden pivota çok ihtiyacınız olacağını düşünmüyorum. Ölü piksel çıkacağını da düşünmüyorum. Ama taksit olayı sıkıntı olabilir dediğiniz gibi. Bu bütçede bu güzel belki bu tercih edilebilir g24f-2 çok tuttu ve güzel bşir monitördü bu da güzeldir diye düşünüyorum.
Hz değeri çok düşük. Ve sanırım 6bit+frc ama yinede teşekkür ederim

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,532
İsim
Arda Eren Aslan
Hz değeri çok düşük. Ve sanırım 6bit+frc ama yinede teşekkür ederim
144 ile 170 arasındaki farkı anlamazsınız. 6bit+frc yetersiz kalabilir dediğiniz gibi ama bu bütçede maalesef.

xthepatates

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Yiğit Arık
144 ile 170 arasındaki farkı anlamazsınız.
Net cafelerde çok fazla monitör kullandım son aylarda pc sağolsun. Ve şunu fark ettim ki 165 hz ve aşağısı gözümü yoruyor. Farkı çoğu kişi anlayamıyor fakat ben 144-165 arasını bile fark ediyorum.

Top Bottom