Neler Yeni

70.000 - 95.000 TL Arası Sistem Önerisi

BirLisans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
FARUK BUDAK
Arkadaşlar iyi forumlar.

Başlıkta belirttiğim gibi

70.000 - 95.000 TL Arasında Sadece Kasa Şeklinde sistemi önerisi yapabilecek arkadaşlar varmı ?

İntel tercihim.

Teşekkürler.

Starlex

80+ Silver
Arkadaşlar iyi forumlar.

Başlıkta belirttiğim gibi

70.000 - 95.000 TL Arasında Sadece Kasa Şeklinde sistemi önerisi yapabilecek arkadaşlar varmı ?

İntel tercihim.

Teşekkürler.
2024 deyiz neden intel abi anlayamıyorum

Starlex

80+ Silver
1.5 yıldır ryzen kullanıyorum ondan önce hep intel kullandım bana çok daha başarılı geliyor.
Ne başarısı var allah aşkına 300~400w çekip boşta 100 derece olan fiyatları amd nin neredeyse 2 katı olan işlemcimi başarılı güldürme beni 2010 u çoktan geçtik dostum
Mesaj otomatik birleştirildi:

1.5 yıldır ryzen kullanıyorum ondan önce hep intel kullandım bana çok daha başarılı geliyor.
Her yeni işlemci çıkardıklarında soketide değiştirdiklerini hele hiç saymıyorum 🤣

BirLisans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
FARUK BUDAK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne başarısı var allah aşkına 300~400w çekip boşta 100 derece olan fiyatları amd nin neredeyse 2 katı olan işlemcimi başarılı güldürme beni 2010 u çoktan geçtik dostum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Her yeni işlemci çıkardıklarında soketide değiştirdiklerini hele hiç saymıyorum 🤣
O zaman önerini bekliyorum ryzen bakalım

Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Attila Alpaslan
Intel almanızı şuan önermem, çok fazla sorunlar var çünkü çökme, oyunu açmama ısınma gibi gibi, sürekli soket değiştirmesi de cabası. Ryzen işlemcili bir sistem kurmanızı şiddetle tavsiye ederim, yoksa başınız çok ağrır ancak istemezseniz Intel'li bir sistem önerisi de yapabilirim.
Monitörünüzün çözünürlüğü ve oynadığınız oyun türleri nedir?

BirLisans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
FARUK BUDAK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Intel almanızı şuan önermem, çok fazla sorunlar var çünkü çökme, oyunu açmama ısınma gibi gibi, sürekli soket değiştirmesi de cabası. Ryzen işlemcili bir sistem kurmanızı şiddetle tavsiye ederim, yoksa başınız çok ağrır ancak istemezseniz Intel'li bir sistem önerisi de yapabilirim.
Monitörünüzün çözünürlüğü ve oynadığınız oyun türleri nedir?
monitörü vesayre sisteme göre alacağım genellik mmo ve fps oyunlar

Top Bottom