Neler Yeni

700-800k Araç Tavsiye

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,267
İsim
Berk Atmaca
Dostlar maksimum 800k ya bulabileceğimiz araç arıyoruz. Sedan olmamalı. Ben seat leon ya da golf düşünüyorum. Alırken nelere dikkat edelim bu araçlarda ne gibi sorunlar çıkabilir. Genel olarak 2012-2015 model arası araçlar var. Önerilere açığım.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Sorunsuz istiyor isen ya da ufak tefek mesela tavan sarkması gibi kolayca yapılabilecek sorunlu araba istiyorsan Auris öneririm 2012 model tavan sarkması kronik onun dışında az sorunlu bir araç Getz lere de bakabilirsiniz yazılım atınca çok hızlı oluyorlar.

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,267
İsim
Berk Atmaca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorunsuz istiyor isen ya da ufak tefek mesela tavan sarkması gibi kolayca yapılabilecek sorunlu araba istiyorsan Auris öneririm 2012 model tavan sarkması kronik onun dışında az sorunlu bir araç Getz lere de bakabilirsiniz yazılım atınca çok hızlı oluyorlar.
Yani hocam Leonlar daha cazip geliyor nedense ama bakalım. Denk gelirse iyisi alırız farketmez. İlk aracımız olacak. Yazılım mazılım falan uğraşmaz peder.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Yani hocam Leonlar daha cazip geliyor nedense ama bakalım. Denk gelirse iyisi alırız farketmez. İlk aracımız olacak. Yazılım mazılım falan uğraşmaz peder.
Leonlar çok kalitesiz bana göre deri eyvallah ama nasıl desem sana yani o deri yerine plastik yapsan daha iyi olurdu.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,022
İsim
uwu
Dostlar maksimum 800k ya bulabileceğimiz araç arıyoruz. Sedan olmamalı. Ben seat leon ya da golf düşünüyorum. Alırken nelere dikkat edelim bu araçlarda ne gibi sorunlar çıkabilir. Genel olarak 2012-2015 model arası araçlar var. Önerilere açığım.
1.3 egea sedan al geç masrafla uğraşma 2022/23 bulursun easy plus

Eskinin masrafıyla uğraşana kadar yeninin kredisini öderim.

Hep bunu düşün alman olacağına İtalyan olsun ama piyasası hızlı ve masrafsız olsun (10k da bir servis bakımı 7/8k fln max edeceğin masraf bu olur)

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,267
İsim
Berk Atmaca
1.3 egea sedan al geç masrafla uğraşma
Egea almayı düşünmüyoruz hocam teşekkür ederim. Sedan istemiyor peder.
Leonlar çok kalitesiz bana göre deri eyvallah ama nasıl desem sana yani o deri yerine plastik yapsan daha iyi olurdu.
İçine pek vakıf değilim hocam. Yani şuan bizde hiç araba var :D Hiç araba mı plastik hissiyatlı deri mi dersen ikinciyi seçerim. Alternatiflere açığım öneriniz varsa lütfen yazın.

xTURANN

80+ Silver
Opel Astra & Corsa. 1.3 CDTI ( MultiJet )

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
İbrahim Aykutluğ
2013 1.6TDI Highline Volkswagen Jetta DSG şanzıman alabilirsiniz 8 senedir sorunsuz kullanmaktayım. (Füme rengi çok güzel)

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,267
İsim
Berk Atmaca
2013 1.6TDI Highline Volkswagen Jetta DSG şanzıman alabilirsiniz 8 senedir sorunsuz kullanmaktayım. (Füme rengi çok güzel)
Hocam aynısı amcamlarda var cidden güzel araç yeni aldılar. Şimdi bizde alırsak saçma saçma konuşurlar aldığımız arabaya binme hevesimiz kaçar. Ayırca sedan araç istemiyor peder niyeyse.

asko56

80+ Silver
800 bandına hundai i20 lpg li bakın 1.4 motor yüksek model düşük km alırsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Murat köse
Merhabalar şuan punto 1+2 popstar aracım var ve onu satıp 700-800 bin bandında araba almak istiyorum bir tane skoda rapid 1.4 tsı elegance dsg buldum 740 bine değişensiz 116 bin kmde ama dsg olduğu için biraz korkuyorum bu kilometrelerde dsg almak sıkıntı yaratır mı aldığım gibi bakım yaptırsam kaç patlar daha mantıklı önerileriniz var mı

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,216
İsim
Taha Efe
Hocam gözüme çarpan (Hatchback 5 Kapı) ilanları atayım.

Hocam listeyi InsaAllah güncellerim.

İlanları çok yüksek KM Olmayacak ve Önemli yerlerinde Değişen/Boya olmadan seçmeye çalıstım.

Siz genede güzel bir EXPERTİZ OLMADAN SAKIN ARABA ALMAYIN.

Top Bottom