Neler Yeni

Öneri 7000TL Kulaklık Önerisi

baytug

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali İlhan AYTUĞ
Bütçe
7000
Oyun oynamak için kulaklık istiyorum. Uzun süreli kullanım için rahat olması hoş olur. Rahatlıktan dolayı kablosuz olması tercihimdir (şuan da kullandığım kablolu olduğu için bazı ufak sıkıntılar çekiyorum çünkü). Dip ses gibi kronik sorunları olan bir kulaklıkta pek almak istemiyorum. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim. :)

exist.one

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Yusuf Karayer
Oyun oynamak için kulaklık istiyorum. Uzun süreli kullanım için rahat olması hoş olur. Rahatlıktan dolayı kablosuz olması tercihimdir (şuan da kullandığım kablolu olduğu için bazı ufak sıkıntılar çekiyorum çünkü). Dip ses gibi kronik sorunları olan bir kulaklıkta pek almak istemiyorum. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim. :)
HyperX Cloud II, HyperX Cloud III seçim sizin.

baytug

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali İlhan AYTUĞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
HyperX Cloud II, HyperX Cloud III seçim sizin.
Şuanda razer blackshark v2 pro kullanıyorum. Dip ses problemi ve biraz rahatsız edici pedlerinden dolayı öneri istedim aslında. Sizce önerdikleriniz şuanda kullandığım blackshark v2 prodan daha iyi midir?

exist.one

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Yusuf Karayer
Şuanda razer blackshark v2 pro kullanıyorum. Dip ses problemi ve biraz rahatsız edici pedlerinden dolayı öneri istedim aslında. Sizce önerdikleriniz şuanda kullandığım blackshark v2 prodan daha iyi midir?
Kesinlikle evet Blackshark sanırım kronik sorunlu.

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
861
İsim
Arda doğan
Ben ea5 plus ses kartı ve razer blackshark v2x aldım 12bin liralık kulaklıklardan bile daha iyi ses kasıyor ve alıyorum deli dehşet bir şey harici ses kartı kullanmak ve senin dediğin bütçeye geliyor zaten bu ikili ama blackshark v2x'de nedense benim dinlediğim müzikler sesler falan karşı tarafada gidiyor anlayamadım istersen hs80'de alabilirsin blackshark v2x hem hafif hemde rahat kolay kolay terleme yapmıyo

baytug

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali İlhan AYTUĞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kesinlikle evet Blackshark sanırım kronik sorunlu.
Vay be, bu kadar kesin olacağınızı düşünmemiştim. İade ediyorum o zaman. Peki önerdiklerinizden hangisi daha iyi? Ayrıca rahat olduklarından ve dip sesi olmadıklarından emin misiniz? Bir de son olarak önerebileceğiniz başka kulaklıklar var mı?

Son düzenleme:

exist.one

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Yusuf Karayer
Vay be, bu kadar kesin olacağınızı düşünmemiştim. İade ediyorum o zaman. Peki önerdiklerinizden hangisi daha iyi? Ayrıca rahat olduklarından ve dip sesi olmadıklarından emin misiniz? Bir de son olarak önerebileceğiniz başka kulaklıklar var mı?
CombatRy gibi youtuberlar var bakabilirsin onlar HyperX kullanıyor. Cloud 3 daha iyi bir tercih olacaktır.

Top Bottom