Neler Yeni

700tl oyuncu kulaklık önerisi.

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Fettah Özalp
arkadaşlar arkadaşım kartında 700tl var dahada çıkamaz. ub bütçede gamepower kugon, jin x gibi şeyler var. sizce ne alınmalı?

Reindi

80+ Silver
hocam çok uzun süre kullandığı için deri ped istemiyor. 700tl bütçede başka yokmudur?
kulaküstü almayın gördüğüm herkese söyleyeceğim kafamda çukur kaldı gitmiyor da kulaküstü kullanmaktan kulakiçine geçtim bu kadar rahat bir şey yokmuş ya ama oda silikonlu değil kanal tipi airpods gibi olandan

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Fettah Özalp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bütçe dahilinde başka düzgün kulaklık olduğunu sanmıyorum.
yok hocam illede onu almam diyor. gamepower alsa üzermi onu? ne konuda kötü gamepower.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kulaküstü almayın gördüğüm herkese söyleyeceğim kafamda çukur kaldı gitmiyor da kulaküstü kullanmaktan kulakiçine geçtim bu kadar rahat bir şey yokmuş ya ama oda silikonlu değil kanal tipi airpods gibi olandan
şuan kulak üstü bakıyor hocam bende dedim onu

eren28tr

80+ Platinum
yok hocam illede onu almam diyor. gamepower alsa üzermi onu? ne konuda kötü gamepower.
Mesaj otomatik birleştirildi:

şuan kulak üstü bakıyor hocam bende dedim onu
marka olarak kötü yani ürünleri de iyi değil önermiyorum o yüzden kendisi bilir.

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Fettah Özalp
marka olarak kötü yani ürünleri de iyi değil önermiyorum o yüzden kendisi bilir.
gamepower kugon almak istiyor hocamyok diyorum illede alıcam diyor. ileride ne gibi sorunlar ile karşılaşır?

Sazkara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Sazkara
Bütçeyi arttırmazsan pişman olursun bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular