Neler Yeni

Çözüldü✓ 700TL TKL red switch siyah klavye önerir misiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kayra
Dostlar selam, 700 tl ve altı red switch klavyeler önerir misiniz. Biraz acelem olduğu için aliexpress gibi yerlerden almak istemiyorum. Daha çok trendyol, hepsiburada gibi yerlerden almayı düşünüyorum. Blue switch ve onun gibi çıkçık sesi çıkaran switchlerden ziyade red switch gibi switch içeren klavye önerirseniz memnun olurum. (Aklımda ziyoulang t60 veya sarftech t60 var ama 1-2. aydan sonra bozuluyor diyorlar)

forxeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
murat
o paraya aliexpress kullanmamak biraz saçma olur. dediğiniz gibi 2 ay sonra parayı çöpe atmış olacaksınız. bir iki hafta bekleyip daha uzun süre kullanmak daha mantıklı olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kayra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
o paraya aliexpress kullanmamak biraz saçma olur. dediğiniz gibi 2 ay sonra parayı çöpe atmış olacaksınız. bir iki hafta bekleyip daha uzun süre kullanmak daha mantıklı olur
Aliexpress pek tercih etmiyorum ve paylaşılan çoğu klavye 2 farklı renge sahip oluyor. Örneğin Krem rengi ve siyah. Ben düz siyah istiyorum. Yine de bi bakarım hoşuma giden olursa alırım. Teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kayra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam temu nasıl sizce? daha hızlı teslimat yapıyor diyorlar ama tam bilmiyorum

MehmetV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,129
İsim
Mehmet emre börekçi
Top Bottom