Neler Yeni

70K Başlangıç Motoru Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Furkan Sünney
Scoter bakalım sana dostum eve geçince, onda ısınırsın, para biriktirirsin bi dominar 400 le devam edersin. Benim fikrim bu yönde

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Scoter bakalım sana dostum eve geçince, onda ısınırsın, para biriktirirsin bi dominar 400 le devam edersin. Benim fikrim bu yönde
Hocam scooter istemiyorum. Ayrıca şu an alacağım motoru uzun süre değiştirmem sanırım.

Batuw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,085
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları
Dostum bazı parçalar kolay bulunuyor da bazı parçalar da bulunmuyor. Ben tam 7 ay arka çamurluk bekledim. Her ay sıraya yazdırdım kendimi en sonunda alabildim. Bu şeyler dışında gayet iyi stabil motor. Ayrıca 125 ligi alacağına hiç alma daha iyi. Kilon 90 üstü ise yokuş yukarı çıkarken bol bol hararet yapar motor. 200 lük al daha iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak çoğu parça çinden geliyor. Sipariş veremiyorsun, çinden Türkiye ye gelecek ondan sonra hemen alacaksın aklında bulunsun.
Zaten tavsiyem 200 olan ama yeni baslayan aşırı kilolu olmayqn biri 125 alsa çok bir şey fark edecegini sanmıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Furkan Sünney
Zaten tavsiyem 200 olan ama yeni baslayan aşırı kilolu olmayqn biri 125 alsa çok bir şey fark edecegini sanmıyorum
125 liginin çekiş gücü düşük, youtube de videoları izleyin. Özellikle yokuşu bol olan yerlerde motor çok yoruluyor. Gönül olsa daelim alsak ama işte 🥲

Hocam scooter istemiyorum. Ayrıca şu an alacağım motoru uzun süre değiştirmem sanırım.
Anladım hocam sarı siteye bakarım öneri yaparım 1 2 saat içinde

Batuw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,085
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları
125 liginin çekiş gücü düşük, youtube de videoları izleyin. Özellikle yokuşu bol olan yerlerde motor çok yoruluyor. Gönül olsa daelim alsak ama işte 🥲

Anladım hocam sarı siteye bakarım öneri yaparım 1 2 saat içinde
Bende o bile yok usta ya umarım bu yaz sl200 alacağım

fbsoner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Soner
Az önce bayide Drift L denedim. Küçük kaldı altımda bayağı. Apache RTR 200 denedim iyi tam oldu. Bu bütçede büyük motor zor gibi ya.
bende aynı drift denedim olmadı :D 12-13 aralık gibi apache 200 alıcam özellikleri de iyi tam baslangıc motoru kanımca. kaydırmalı debriyaj ön arka abs süspansiyonları vs altta koruma demiri de var. görüntüsü de güzel tek eksiği dörtlü nasıl olmaz anlamıyorum :) hatta her motor da olmalı abi ekstra değil zorunluluk olmalı.

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
bende aynı drift denedim olmadı :D 12-13 aralık gibi apache 200 alıcam özellikleri de iyi tam baslangıc motoru kanımca. kaydırmalı debriyaj ön arka abs süspansiyonları vs altta koruma demiri de var. görüntüsü de güzel tek eksiği dörtlü nasıl olmaz anlamıyorum :) hatta her motor da olmalı abi ekstra değil zorunluluk olmalı.
Bana da orda çalışan abi önerdi onu. Boy olarak güzel oldu ama bütçe sıkıntı işte. Yılbaşından önce her şeyi hazırlamak istiyorum zam gelmeden. Sanırım bütçe arttırmam gerekecek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Furkan Sünney
Teşekkür ederim hocam.
Peki bütçe artarsa Apache RTR 200 tavsiye eder misiniz?
O motor hakkında çok bir olumsuz eleştiri duymadım dostum. Motor heybetli, çok yakmıyor da hem, yol tutuşu ve frenlemesi de güzel, iyi bakarsan uzun süre kullanırsın. Bi bildiğim lastik konusu, ama onu da illa ki bulursun. Tabi önce gidip bi bak mutlaka, motora bin ve fotoğraf çektirde, kendine bak bakalım motor nasıl durmuş diye.

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
yeni kasasına bakıyorsun dimi? led far olan modeli. ona bak yakışıklı motor ya hoşuma gitti gerek görüntü gerek özellikleriyle.
Led far mı bilmiyorum tam bakamadım.

O motor hakkında çok bir olumsuz eleştiri duymadım dostum. Motor heybetli, çok yakmıyor da hem, yol tutuşu ve frenlemesi de güzel, iyi bakarsan uzun süre kullanırsın. Bi bildiğim lastik konusu, ama onu da illa ki bulursun. Tabi önce gidip bi bak mutlaka, motora bin ve fotoğraf çektirde, kendine bak bakalım motor nasıl durmuş diye.
Hocam Benelli 125-S boyut olarak Drift L ile aynı mı?

Top Bottom