Neler Yeni

7600x için sıvı soğutma önerir misiniz?

shypien

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Furkan Aydın
Bütçe
1900
7600x aldım ve elimdeki sıvı soğutma soğutmaya yetmiyor yükte 93 derecelere kadar ulaşıyor
elimdeki sıvı soğutma Dark AquaForce W124
almayı planladığım sıvı soğutma ise Darkflash Radiant DC-240 240MM sizce bunu alsam ısı konusunda bilgisayar rahatlar mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

yada önerdiğiniz sıvı soğutmalar var mı?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
7600x aldım ve elimdeki sıvı soğutma soğutmaya yetmiyor yükte 93 derecelere kadar ulaşıyor
elimdeki sıvı soğutma Dark AquaForce W124
almayı planladığım sıvı soğutma ise Darkflash Radiant DC-240 240MM sizce bunu alsam ısı konusunda bilgisayar rahatlar mı?

yada önerdiğiniz sıvı soğutmalar var mı?
Bence kule tipi al, bu bütçelerdeki sıvı soğutmadan pek hayır gelmiyor.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
kanka kasamın hava akışı çok iyi değil sıkıntı sıkıntı çıkarır mı hava soğutma genelde açık kullanıyorum kasayı
Açık kullanıyorsan sorun olacağını sanmam. Ben iki hava bir sıvı önereyim üçüne de bakarsın. Linklerde farklı renk seçenekleri vs var o kısmı sana bırakıyorum.

shypien

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Furkan Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka id cooling sponsorluk mu verdi :D bu id cooling in sıvı soğutmasına bende bakıyordum hava soğutmalarıda araştırayım bi. 6 senedir kullanmıyorum hava soğutma korkuyorum alırken istediğim performansı vermez diye

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
kanka id cooling sponsorluk mu verdi :D bu id cooling in sıvı soğutmasına bende bakıyordum hava soğutmalarıda araştırayım bi. 6 senedir kullanmıyorum hava soğutma korkuyorum alırken istediğim performansı vermez diye
Ürünlerini bildiğim bir marka olduğu için onları önerdim. Şu model daha iyi şunu alsın denecek bir şey varsa başka biri atar zaten 😀

Kendi deneyimime göre bu tip iyi hava soğutmalarla iyi 240mm sıvılar genelde yakın performans veriyorlar.

shypien

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Furkan Aydın
Ürünlerini bildiğim bir marka olduğu için onları önerdim. Şu model daha iyi şunu alsın denecek bir şey varsa başka biri atar zaten 😀

Kendi deneyimime göre bu tip iyi hava soğutmalarla iyi 240mm sıvılar genelde yakın performans veriyorlar.
bütçeyi 3000 yapsak nasıl bir şey alabiliriz acaba?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
bütçeyi 3000 yapsak nasıl bir şey alabiliriz acaba?
Kasada 280mm desteği varsa o civarlarda bu çok iyi.

shypien

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Furkan Aydın
kasanın önünde 360 lık fanlar var onları çıkarıp takabilirim sanırım ama benim anakartın backplate i çıkmıyor çıktığı zaman işlemciyi tutan yerde çıkıyor o backplate e olur mu acaba

shypien

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Furkan Aydın
Kasada 280mm desteği varsa o civarlarda bu çok iyi.
bunu aldım kanka taksitle ya kasa 280 desteklemiyor da sığdırırım ben bunu içine delerim ederim sıkıntı yok

bunu aldım kanka taksitle ya kasa 280 desteklemiyor da sığdırırım ben bunu içine delerim ederim sıkıntı yok
gözüme çok daha yakışıklı gözüktü diğerinden

Top Bottom