Neler Yeni

78 tl ye oyun oncerisi

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,590
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
Bütçe
78
24 haziranda galiba steam indirimleri olucaktı yanlış hatırlamıyorsam genel olarak fiyatı 78 tl altına düşürcek oyun veya oyunlar önerir misiniz? cs go yu bıraktım saatim bütün skinleri 78 liram var nasıl oyunlar alabilirim oyun öneririsiniz şu Özellikte oyunlar olursa iyi olur.

Korku olmasın

RPG olursa çok iyi olur

Kaliteli hikayesi olursa iyi olur

Yarış oyunları olabilir

Online oyun olmasın yani oyunun ana odağı online olan oyun oncermeyin

Witcher hepsi var onu önermeyin birde 2. Dünya savaşı felan 1. Dunya savaşı öyle oyunlarda onermeyin baydı artık içimden asker çıkıcak en sonunda.
(Telefondan yazıyorum yazım yanlışından dolayı kusura bakmayın olabilir)

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bence konuyu indirim olunca açsan iyi olur. sonuçta hangi oyun yüzde kaç indirime girecek bilemeyiz. sanada yanlış bilgi vermeyelim.

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,590
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence konuyu indirim olunca açsan iyi olur. sonuçta hangi oyun yüzde kaç indirime girecek bilemeyiz. sanada yanlış bilgi vermeyelim.
Mesela 100 tl lik bi oyun genel olarak oyun indirime giriyordur onu mesela önerebilirsiniz indirime gitmesede birdahaki sefere alırım böyle bisey

groovy pancake

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
680
İsim
furkan özcan
24 haziranda galiba steam indirimleri olucaktı yanlış hatırlamıyorsam genel olarak fiyatı 78 TL altına düşürcek oyun veya oyunlar önerir misiniz? cs go yu bıraktım saatim bütün skinleri 78 liram var nasıl oyunlar alabilirim oyun öneririsiniz şu Özellikte oyunlar olursa iyi olur.

Korku olmasın

RPG olursa çok iyi olur

Yarış oyunları olabilir

Witcher hepsi var onu önermeyin birde 2. Dünya savaşı felan 1. Dunya savaşı öyle oyunlarda onermeyin baydı artık içimden asker çıkıcak en sonunda.
hades
dead cells
katana zero

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,590
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Doruk
İlgilendiği Kategoriler
Tarih
24 haziranda galiba steam indirimleri olucaktı yanlış hatırlamıyorsam genel olarak fiyatı 78 TL altına düşürcek oyun veya oyunlar önerir misiniz? cs go yu bıraktım saatim bütün skinleri 78 liram var nasıl oyunlar alabilirim oyun öneririsiniz şu Özellikte oyunlar olursa iyi olur.

Korku olmasın

RPG olursa çok iyi olur

Yarış oyunları olabilir

hades

Top Bottom