Neler Yeni

7800 TL yerine 399 TL APPLE AirPods Pro

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Burak Güven
Alan alıyo hasetler kuduruyo😎😂
Hayirli olsub bazilari alamadigi icin cok kudurmus Turk milleti iste siz de risk alip buju paylasmissiniz uaotiginizda hicbir yanlislik yok o fiyattan ksndi sitesinden legal bir sekilde aldiniz hayrini gorun

Ogulcqnn_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Oğulcan
Adam ucuza almış diye demediğinizi bırakmadınız la ne çeşit psikopatsınız siz

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Aras Şimşek
Para birisinden kesilecek evet. O kesilecek tarafta Mediamarkt. Çalışanlık bir durum yok.
Kimseden para filan kesilmez Fiyatlandırma hatası yapsalardı zaten siparişi direk iptal ederlerdi çok geldi başımıza demek ki adamlar bu fiyattan satmak istediler ve sattılar alan kardeşimiz hayrını görsün işi görülsün çok sevindim

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,212
İsim
Oğuz
Uygunsuz Dil
La sizin zeka kapasiteniz düşük mü? 7bin küsur TL lik ürünün o fiyata satilma gibi durumun olmayacağını anlamaniz çok mu zor. La dükkanın olsa 100 TL lik ürüne 10 TL etiket bassan biri gelip almaya çalışsa tekme Tokat dövmeye kalkarsın kalkmış fırsat falan diyorsun.
Yav beyinsiz çocuk adam ürünü almış ne anlatıyorsun? Ürünü alamadım diye konu mu açmış? Zeka kapasiteniz düşük mü diyor birde oda sıcaklığında IQ'un var.

muhmtt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
MEHMET YILDIZ
Son durum nedir dün paylaştın bugun hiçbirşey demedin

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
4 sene önce 250 tl mekanik klavye vardi yanlislikla 199.50 kurus yazmışlar hemen aldim anında mesaj attilar fiyat yanlisti ama size gondericez csrt curt diye. ne sevinmistim beee heygidi yillar..

SelimAkoguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Selim
Kimseden para filan kesilmez Fiyatlandırma hatası yapsalardı zaten siparişi direk iptal ederlerdi çok geldi başımıza demek ki adamlar bu fiyattan satmak istediler ve sattılar alan kardeşimiz hayrını görsün işi görülsün çok sevindim
Tamam bende bunu kastettim zaten. Zararına satış olduğu besbelli belli, o anlamda mediamarkt'tan kesilir para dedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
jsisksksks
Bu ürünü 399 TL ye aldım , bug var belli ki. Hem eve teslim hem şube teslim 2 adet aldım . Onay verildi hazırlanıyor. Umarım alırım.iptal durumda varmıdır yapacak bişey
hayırlı olsun bence büyük bir ihtimalle teslim ederler etmezlerse bile mağduriyet yasadığın için para ödülü verirler yani her türlü kârdasınız

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,041
İsim
Bilal Tepe
hayırlı olsun bence büyük bir ihtimalle teslim ederler etmezlerse bile mağduriyet yasadığın için para ödülü verirler yani her türlü kârdasınız
İptal yedim ben ve ödül vermediler

..............

80+ Bronze
La sizin zeka kapasiteniz düşük mü? 7bin küsur TL lik ürünün o fiyata satilma gibi durumun olmayacağını anlamaniz çok mu zor. La dükkanın olsa 100 TL lik ürüne 10 TL etiket bassan biri gelip almaya çalışsa tekme Tokat dövmeye kalkarsın kalkmış fırsat falan diyorsun.
E olmuş işte? Bence sen anlamakta güçlük çekiyorsun mediamarkt fiyatta yanlışlık olsa vermezdi emin ol adam almış hayırlı olsun deyip geçin neyin kavgasını veriyorsunuz

ginowhi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Umut Y.
Güncel durum ne?

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri