Neler Yeni

Çözüldü✓ 7800x3d + 4080S Sipariş Onayı - Lütfen Yardım

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Valla sıvı soğutucu konusunda hala karar veremedim. O yüzden onu en sona bırakıcam sanırım. İşlemci, Ram ve Kasa şuanda tamam. Diğerlerini sırasıyla alıyorum.
Yüreğinin götürdüğü yere git :D Heyecanını anlıyorum. Sadece sıvı soğutmada tartışalım

Oxidize

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Hüseyin Garip
çooook pahalı.Ürünleri iade edersen güzel olur
Beğendiğim ya da dikkatimi çeken bir sistem değil maalesef. O yüzden daha önceki açtığım tavsiye konusunda da bana söylenmesine rağmen pek kulak asmadım. Değerli tavsiyeniz için teşekkür ederim. O parçalara o parayı vermektense, beğendiğim, istediğim ve güvendiğim bu parçalara açıkçası bu paraları vermeyi yeğlerim :)

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Celal Smyrna
Öyle bir amacım yok açıkçası. Elbette uygun olursa değerlendirmek isterim ama kısıtlı vaktimi beklemeye ya da takip etmeye ayırmak istemiyorum. Hatta şuanda sırasıyla uygun gördüğüm ürünleri satın alıyorum. Teşekkür ediyorum.
belki guc kaynagi bununla degistirilebilir.

hayırlı olsun şimdiden.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Beğendiğim ya da dikkatimi çeken bir sistem değil maalesef. O yüzden daha önceki açtığım tavsiye konusunda da bana söylenmesine rağmen pek kulak asmadım. Değerli tavsiyeniz için teşekkür ederim. O parçalara o parayı vermektense, beğendiğim, istediğim ve güvendiğim bu parçalara açıkçası bu paraları vermeyi yeğlerim :)
tam benim kafadan . bende hazır almayıp 65k ya 4070 ti sistem toplamıştım :D
corsairi öneririm bende kullanıyorum. sessiz çalışıyor. benim 7700x 'i sogutabiliyorsa seninkini haydi haydi soğutur.
bütçeni artırırsan lcd ekranlı olanlarada bakabilrsin.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,714
İsim
Emir
Marka takıntısı diyelim o zaman.Bu arada o kasanın önü temperli cam olduğu için hava akışı olmayacak bu yüzden de ekran kartı daha sıcakta çalışacak.Önü mesh kasa alırsan daha iyi olur

Oxidize

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Hüseyin Garip
Marka takıntısı diyelim o zaman.Bu arada o kasanın önü temperli cam olduğu için hava akışı olmayacak bu yüzden de ekran kartı daha sıcakta çalışacak.Önü mesh kasa alırsan daha iyi olur
Gt502 için mi diyorsunuz bunu? Kasa içerisinde 6 adet 120mm Asus TUF LC120 hava alırken, 4 adet ASUS TUF LC120 fan da içerideki havayı dışarı atacak şekilde konumlanacak benim sistemimde. Bu kasayı daha önce deneyimlediniz mi bilmiyorum ama bahsettiğiniz ısı problemini belki de en son yaşayacağınız kasadır. Lütfen bu konuyu tekrar araştırın. Dediklerimde ne kadar haklı olduğumu göreceksiniz.

Garbajosa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Kenan Çelik
Birebir aynı sistemi kullanıyorum. Bu sıvı soğutma ile 4k da 63 derece üzerine çıkmıyor işlemci. Deepcool'u hafife almayın. Gayet iyi ve kaliteli bir soğutucu.

Oxidize

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Hüseyin Garip
tam benim kafadan . bende hazır almayıp 65k ya 4070 ti sistem toplamıştım :D
corsairi öneririm bende kullanıyorum. sessiz çalışıyor. benim 7700x 'i sogutabiliyorsa seninkini haydi haydi soğutur.
bütçeni artırırsan lcd ekranlı olanlarada bakabilrsin.
En sona bıraktım bunu muhtemelen kalan bütçeye göre ne alacağımıza karar veririz ama tercihim aslında benimde üst seviye modellere yönelik olacak. Bakalım henüz karar vermiş değilim. Teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birebir aynı sistemi kullanıyorum. Bu sıvı soğutma ile 4k da 63 derece üzerine çıkmıyor işlemci. Deepcool'u hafife almayın. Gayet iyi ve kaliteli bir soğutucu.
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim, dikkate alacağımı bilmenizi istiyorum.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,714
İsim
Emir
Gt502 için mi diyorsunuz bunu? Kasa içerisinde 6 adet 120mm Asus TUF LC120 hava alırken, 4 adet ASUS TUF LC120 fan da içerideki havayı dışarı atacak şekilde konumlanacak benim sistemimde. Bu kasayı daha önce deneyimlediniz mi bilmiyorum ama bahsettiğiniz ısı problemini belki de en son yaşayacağınız kasadır. Lütfen bu konuyu tekrar araştırın. Dediklerimde ne kadar haklı olduğumu göreceksiniz.
Bir an sadece 3 yan fan ve 1 egzoz olarak düşündüm pardon.Tüm fan yerlerini kullanıcaksanız sorun olmaz

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Sercan GÖKALP
Marka takıntısı demiyelim kardeşim. Arkadaşın sistemi ile senin attığın sistem arasında çok bariz kalite farkı var ben olsam ben de senin attığın sistemi almam. Şu marka takıntısı lafı da yeni moda oldu herkes ucuz olanı almak zorunda değil sonuçta malzeme kalitesi denen bir olay da var.

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,919
İsim
Hasan
LS720 al geç. Bu konuda atılan diğer tüm soğutuculardan daha iyi. 1300 lük Highpower alınabilir PSU'ları güzel. Corsair RM-E serisinden iyidir muhtemlen.

GT502 ben tip olarak beğenmiyorum ama havalandırması iyi sayılır ve baya büyük bir kasa.

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,919
İsim
Hasan
7800x3d ve LS720 kullandığımı da belirteyim 4080 süper ile.

Top Bottom