Neler Yeni

7800x3d için ekran kartı önerisi

NodYett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Eren Çarko
hocam bu fiyatlara cıkarsam nvidia alırım ama 20 k bandında olursa amd düşünüyorum mantıklı olan o bence
hocam 20 k bandında 7900 gre gelir oda diğer modellere göre düşük kalır

KYLORIN90

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Eymen

Abevallayoh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Ali
Bütçe varsa 7900xt yoksa 7900gre nvidia boşa para bayılma hem fazla vercen hem az performans alcan

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
tarık tanta
hocam 20 k bandında 7900 gre gelir oda diğer modellere göre dü
ikinci el olarak baktığım için 20k bandında 7900xt de var o yuzden dedim yani demek istediğim amd alıcaksam ikinci el alıcam eğer nvidiaya karar verirsem zaten kafadan 30knın üstüne cıkmış olucam ki hiç istemediğim bi mevzu.

Shourd

80+ Silver
hocam bu fiyatlara cıkarsam nvidia alırım ama 20 k bandında olursa amd düşünüyorum mantıklı olan o bence
bu çok saçma bi düşünce hocam bence bu kafadan çıkın bana göre en fiyata hangisi en iyi performans veriyorsa en iyisi odur amd intel nvidia fark etmez şuan baktığımızda en iyi seçenek amd duruyor ondan dolayı amd öneriyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
tarık tanta
bu çok saçma bi düşünce hocam bence bu kafadan çıkın bana göre en fiyata hangisi en iyi performans veriyorsa en iyisi odur amd intel nvidia fark etmez şuan baktığımızda en iyi seçenek amd duruyor ondan dolayı amd öneriyorum
aynı fikirdeyiz zaten halihazırda 6700xt kullanıyorum nvidiadan geçtim geri dönmeyi de düşünmüyorum

aapo0908

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
alp
Tuf 7900 xt öneririm oc yapinca %10 %7 daha fazla performans veriyor çekirdek hızı yerine power limit arttırıyor ben 380 watt gördüm kullanırken tavsiye ederim

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
861
İsim
Arda doğan
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
tarık tanta
Tuf 7900 xt öneririm oc yapinca %10 %7 daha fazla performans veriyor çekirdek hızı yerine power limit arttırıyor ben 380 watt gördüm kullanırken tavsiye ederim
psu 750w sıkıntı çıkartmasın işlemci de 120 çekkiyor

KYLORIN90

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Eymen
nvidiayı çok hızlı gömmen komik olmuş. Arkadaş dlss,raytracing,nvidia reflex falan kullanmak istiyor olabilir. yada yayın açmak video çekmek nvidia yazılımlarınnı kullanmak istiyor olabilir. Amd saf güç ve fiyat performans bu kadar.

Shourd

80+ Silver
nvidiayı çok hızlı gömmen komik olmuş. Arkadaş dlss,raytracing,nvidia reflex falan kullanmak istiyor olabilir. yada yayın açmak video çekmek nvidia yazılımlarınnı kullanmak istiyor olabilir. Amd saf güç ve fiyat performans bu kadar.
hocam amd de dllsin karşılığı olan fsr 3.1 var raytracing konusunda nvidia daha iyi nvidia reflez yerine anti lag plus var yayın video konusunda tabili nvidia ben nvidiayı gömmedim gerçekleri söyledim fp olan her zaman iyidir ve burda amd önde gözüküyor ayrıca herşeyi geçtim kendi kafanızdan bişiler uydurmayı kesin derim konu sahibininde ağzı ve beyni var bunları istese belirtebilcek kapasitede hayırdır nvidia avukatımısınız aradaş istiyorsa tamam en fp nvidia kartı buluruz istityorsa söyler kendi kafanızdan kriter uydurmayın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
988,509
Üyeler
156,349
Son üye
sbdsavav
Top Bottom