Neler Yeni

7900 XTX Ekran kartı aldım Trendyol oyun kodu vermiyor

murat95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Murat Zorlu
Arkadaşlar Sapphire 7900 XTX Nitro+ ekran kartı aldım, ekran kartının hediyesi olan Avatar isimli oyunun kodunu talep ettim. Trendyol kodu veremediklerini söylemiş. AMD tarafına mail attım kod vermediklerini, satıcı firmaların kodu verdiğini kendilerinin bir şey yapamayacaklarını söylediler.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,994
İsim
uwu
Arkadaşlar Sapphire 7900 XTX Nitro+ ekran kartı aldım, ekran kartının hediyesi olan Avatar isimli oyunun kodunu talep ettim. Trendyol kodu veremediklerini söylemiş. AMD tarafına mail attım kod vermediklerini, satıcı firmaların kodu verdiğini kendilerinin bir şey yapamayacaklarını söylediler.
ne kadara aldın ? bu durumda şikayet edeceksin ama pek sonuç iç açıcı olmayacaktır

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Eray
kısaca satıcı kodu yemiş amdnin yapabileceği bir şey yok satıcıyla uğraşıcaksın malesef

murat95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Murat Zorlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En uygun trendyol o yüzden oradan aldım. 33.500'e aldım. Trendyol yattı üstüne oyunun. Destek talebi açıyorum sürekli talep edemiyoruz diye yanıt verip iade oluşturuyorlar otomatik ekran kartı için. Kartı kullanıyorum herhangi bir sorun da yok iade etmek istemiyorum ama üstüne yattı adamlar oyunun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
988,817
Üyeler
156,392
Son üye
spacesatc5