Neler Yeni

7k Ya Alınabilecek En Iyi Sistem Nedir?

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Şimdi adamlar haklı bu devirde kime guvenilicek ben olsam bende istemzdim
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Kürşat Kütükçü sizlik bi durum yok hocam
Tamam beyler insanlık ettim hepinizden özür dilerim isterse orada canlı arama yapıp teyit de ederdim neyse bundan sonra nabza göre şerbet veririm bende eyw

semih34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Semih
Bir insan tanımadığı bir insana 7000₺ veriyorsa beyninde bir sorun vardır. 200-300₺ olsa neyse.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
kanka sana dediğimiz laf yok 7k az para değil ve kimse kimseye güvenmez bu devirde ben babama güvenmiyorum
İyi etmiyorsun işte biraz güvenmek lazım sen güvenmezsen ben güvenmezsem ilerde çocuklarımız birbirine güvenecek mi Buda iyi bir davranış değil bak misal ben aldım sistemi arkadaşa gitti oda buradan bana teşekkür etti örnek bir davranış olmaz mı hiç tanımadığı biri bu soğukta evde durmak varken gitti yol parası verdi birbuçuk saat yol yaptı helal olsun kim yapar bunu vs biz birbirimize güvenmemiz lazım ne olursa olsun bu çok önemli özellikle bu DONANIM ARŞİVİ DESTEK GRUBUNUN AMACI DA BU OLMAZ MI

Lowe

80+ Bronze
İyi etmiyorsun işte biraz güvenmek lazım sen güvenmezsen ben güvenmezsem ilerde çocuklarımız birbirine güvenecek mi Buda iyi bir davranış değil bak misal ben aldım sistemi arkadaşa gitti oda buradan bana teşekkür etti örnek bir davranış olmaz mı hiç tanımadığı biri bu soğukta evde durmak varken gitti yol parası verdi birbuçuk saat yol yaptı helal olsun kim yapar bunu vs biz birbirimize güvenmemiz lazım ne olursa olsun bu çok önemli özellikle bu DONANIM ARŞİVİ DESTEK GRUBUNUN AMACI DA BU OLMAZ MI
kanka çok haklısın da türkiye de zor..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,235
Üyeler
156,579
Son üye
sbnc
Top Bottom