Neler Yeni

IOS 8 Eylül'de iPhone 11 aldım, pil sağlığı %97.

ugo.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Uygar
Instagram
uuygarugurlu
Evet arkadaşlar belirttiğim tarihte yani 2 ay önce bir iphone 11 aldım 64gb, 2 ayda pil sağlığı %97'e düştü. Ne telefonla şarjdayken oynadım hatta şarjda oynamayı geçin telefona daha önce oyun bile indirmedim. %99'a düştükten sonra %98 ve %97'e su gibi aktı resmen. Bunun sebebi nedir, kullanıp da aynı sorunu yaşayan var mıdır? Garantiye göndermeyi düşünüyorum.
Bu gün nakite sıkıştım telefonculardan fiyat alıyordum, orada bir adam da iphone 11 kullanıyordu cihazı 4 aylık(temmuzda satın almış) ve pil sağlığı %100. Çok şaşırdım, böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? Yoksa söylediğim gibi garantiye göndereceğim.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,601
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
30 Temmuz 2020'de aldım, daha 1 hafta önce %97 pil sağlığına düştü.

Pil süren ve ekran süren günde ve haftada ortalama kaç saat? Telefonu kaç güne bir şarj ediyorsun?

ugo.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Uygar
Instagram
uuygarugurlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
30 Temmuz 2020'de aldım, daha 1 hafta önce %97 pil sağlığına düştü.

Pil süren ve ekran süren günde ve haftada ortalama kaç saat? Telefonu kaç güne bir şarj ediyorsun?
Ekran süresi kapalı, açık tutmayı sevmiyorum. Pil süresi, açık: 4 sa. 35dk. Kapalı: 2sa. 11dk., Her gece şarja takıyorum.

Haftada ortalama pil süresi, açıkken: 5sa. 33 dk. kapalıyken: 51 dk.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,601
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Ekran süresi kapalı, açık tutmayı sevmiyorum. Pil süresi, açık: 4 sa. 35dk. Kapalı: 2sa. 11dk., Her gece şarja takıyorum.
Telefonunu gün içerisinde aktif olarak kullanıyorsun ve her gece şarja takıyorsun.
8 Eylül'den bu yana bunu her gün yaptığını düşünürsek çok da absürt bir şey yaşamamışsın. Gayet olağan.

Garantinin sana olumlu cevap vereceğini düşünmüyorum açıkçası ama şansını denemek istiyorsan deneyebilirsin.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,232
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Telefonunu gün içerisinde aktif olarak kullanıyorsun ve her gece şarja takıyorsun.
8 Eylül'den bu yana bunu her gün yaptığını düşünürsek çok da absürt bir şey yaşamamışsın. Gayet olağan.

Garantinin sana olumlu cevap vereceğini düşünmüyorum açıkçası ama şansını denemek istiyorsan deneyebilirsin.
Sağlık %80 altına düşene kadar bir şey yapmıyorlar diye biliyorum. En azından android'de böyle.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,435
Üyeler
140,195
Son üye
Thykethor
Top Bottom