Neler Yeni

800 TL'ye kadar mouse önerisi

Xeigar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali
Bütçe
800
maksimum 750-800 tl bütçem var rival 3 ve ya eşdeğer bir mouse almayı düşünüyorum, tek ihtiyacım fps oyunları oynadıgım icin hızlıca bir yerden bir yere çevirebilip hızlı oynayabilmem, önerilerinizi bekliyorum.

Ll3G1OnN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Yağız Arslan Baytekin

Xeigar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rival 3 niye almıyorsun?
zaten rival 3 almayı düşünüyordum, eğer hemen hemen aynı fiyata daha iyi bir mouse varsa almak icin sordum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rival 3 güzel mouse Bu önericeğim mouseda rival 3 e eşdeğer bir mouse indirimde sepette 350 TL https://www.itopya.com/corsair-katar-pro-kablolu-gaming-mouse_u11761
görünüşü falan güzel de 350 tl ye rival 3 performansını verebilir mi acaba? ayrıca uzun vadede gider mi (mouselar hakkına pek bir bilgim yok, anlatırsanız memnun olurum)

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Eren Çamok
zaten rival 3 almayı düşünüyordum, eğer hemen hemen aynı fiyata daha iyi bir mouse varsa almak icin sordum

görünüşü falan güzel de 350 tl ye rival 3 performansını verebilir mi acaba? ayrıca uzun vadede gider mi (mouselar hakkına pek bir bilgim yok, anlatırsanız memnun olurum)
Hocam katar pronun fiyatı bu civarlarda zaten indirim olduğu için fiyat şişirilmiş. Bu bütçede tek seçenek bana göre Rival 3

Ll3G1OnN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Yağız Arslan Baytekin

hocam normal fiyatı 700tl zaten karne indirimine girdi yani ucuza almak istiyorsan al corsair boru değil yani rgb şekilli seviyorsan rival 3 al geç sade seviyor isen alabilirsin sensörlerinin değerlerine bakınca çok yakın değer veriyorlar bi tık daha düşük bir performans veriyor yarı fiyatını göz önünde bulundurursak bence alınır bu fiyata kaliteli mouse bulmak bile zor onun yanında bu çok iyi kalıyor

Xeigar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam normal fiyatı 700tl zaten karne indirimine girdi yani ucuza almak istiyorsan al corsair boru değil yani rgb şekilli seviyorsan rival 3 al geç sade seviyor isen alabilirsin sensörlerinin değerlerine bakınca çok yakın değer veriyorlar bi tık daha düşük bir performans veriyor yarı fiyatını göz önünde bulundurursak bence alınır bu fiyata kaliteli mouse bulmak bile zor onun yanında bu çok iyi kalıyor
hocam doğru diyorsunuz da mouse baya küçük ve benim elim de orta boyutta bi el fakat ben bütün mouse'u kavrayarak ve diğer parmaklarımı da mouse a yapıştırarak oynayabiliyorum, bu yüzden biraz daha büyük bir şey arıyorum rival 3 daha mantıklı geliyor şuan.

Hocam katar pronun fiyatı bu civarlarda zaten indirim olduğu için fiyat şişirilmiş. Bu bütçede tek seçenek bana göre Rival 3
teşekkürler daha iyi bir seçenek çıkmazsa karşıma yaklasık birkaç hafta sonra rival 3 almayı düşünüyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,531
Üyeler
154,422
Son üye
seegoo
Top Bottom