Neler Yeni

Öneri 8000 TL telefon önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Salih YILDIRIM
Bütçe
8000
Arkadaşlar maksimum bütçem 8000tl sıfır telefon
Kriterlerim; Sar değeri az olsun
-En az 4 yıl götürsün
-En az 128gb olsun

Açıkçası Günde 1-2 saat oyun onun harici sosyal medya da gezerim.
Piyasaya baktığımda Mi 11 lite, Poco x3 pro, İphone se 2020, Samsung galaxy A52s 5g veya A52 gibi modeller dikkatimi çekmişti.Biraz araştırma yaptım ve Mi 11 lite da ghost screen olayının görüldüğünü ve A52 de arka kapağın esneme sorunu olduğunu gördüm.Poco x3 pro mağazada gördüm ve çok ağırdı o yüzden onu istemedim.İphone almayı düşündüm bu fiyatta tek seçeneğim iphone se var.Fakat bu telefonun batarya ömründen korkuyorum beni yarı yolda bırakabilir. Bu yüzden önerilerinizi bekliyorum. Bütçeyi çok zorlarsam belki 8300-8500.Bu arada telefonu internetten satın almayacağım.Herhangi bir mağazadan almayı düşünüyorum Media Markt, Vatan, Teknosa, Mi store gibi

Son düzenleme:

Arax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Aras Alsanç
-En az 4 yıl götürsün

Piyasaya baktığımda Mi 11 lite, Poco x3 pro, İphone se 2020, Samsung galaxy A52s 5g veya A52 gibi modeller dikkatimi çekmişti.Biraz araştırma yaptım ve Mi 11 lite da ghost screen olayının görüldüğünü ve A52 de arka kapağın esneme sorunu olduğunu gördüm.Poco x3 pro mağazada gördüm ve çok ağırdı o yüzden onu istemedim.İphone almayı düşündüm bu fiyatta tek seçeneğim iphone se var.Fakat bu telefonun batarya ömründen korkuyorum beni yarı yolda bırakabilir. Bu yüzden önerilerinizi bekliyorum. Bütçeyi çok zorlarsam belki 8300-8500
Poco x3 pro kullanıyorum tabii ki ağır ama kullandıkça alışıyorsun bana artık ağır gelmiyor tabi sizin tercihiniz bence bakabileceginiz modeller: poco X3 GT ve poco f3 bence f3 daha iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

-En az 4 yıl götürsün

Piyasaya baktığımda Mi 11 lite, Poco x3 pro, İphone se 2020, Samsung galaxy A52s 5g veya A52 gibi modeller dikkatimi çekmişti.Biraz araştırma yaptım ve Mi 11 lite da ghost screen olayının görüldüğünü ve A52 de arka kapağın esneme sorunu olduğunu gördüm.Poco x3 pro mağazada gördüm ve çok ağırdı o yüzden onu istemedim.İphone almayı düşündüm bu fiyatta tek seçeneğim iphone se var.Fakat bu telefonun batarya ömründen korkuyorum beni yarı yolda bırakabilir. Bu yüzden önerilerinizi bekliyorum. Bütçeyi çok zorlarsam belki 8300-8500.Bu arada telefonu internetten satın almayacağım.Herhangi bir mağazadan almayı düşünüyorum Media Markt, Vatan, Teknosa, Mi store gibi
Bu arada samsung s20 FE de bakabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Salih YILDIRIM
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Poco x3 pro kullanıyorum tabii ki ağır ama kullandıkça alışıyorsun bana artık ağır gelmiyor tabi sizin tercihiniz bence bakabileceginiz modeller: poco X3 GT ve poco f3 bence f3 daha iyi

Bu arada samsung s20 FE de bakabilirsiniz
S20 Fe guzel telefon fakat vücut sar değeri çok yüksek

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Salih YILDIRIM
realme GT önerebilirim.

Tek eksisi kamera performansı diyebilirim.

Neden internetten almak istemiyorsunuz?
Görüp almak istiyorum ve daha güvenli ayrıca kredi kartına da ihtiyacım olacak

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Salih YILDIRIM
İmkanınız olursa internetten almaya çalışın. Çünkü elden alırken kazık fiyatlar vermek zorunda kalabilirsiniz.
Fakat internetten alırsam (Hepsiburada Trendyol gibi sitelerden) kazıklanma oranım daha fazla içinden hıyar da çıkabilir su şisesi de bu yüzden elden almayı düşünüyorum.Ayrıca garanti işi nasıl oluyor bilmiyorum

Arax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Aras Alsanç
Fakat internetten alırsam (Hepsiburada Trendyol gibi sitelerden) kazıklanma oranım daha fazla içinden hıyar da çıkabilir su şisesi de bu yüzden elden almayı düşünüyorum.Ayrıca garanti işi nasıl oluyor bilmiyorum
Biz 3 telefonuda internetten aldık sıkıntı çıkmadı çıkacağını düşünmüyorum elden alıcaksınız üzerine çok ekliyorlar

• Beğen
Reaksiyonlar: soul
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Mikail Ebrinç
İlgilendiği Kategoriler
Oyun telefon.
Steam
1150574033 STEAM ID
Discord
Mikail#0820
Realme GT öneririm.
Direk telefonun markası satıyorsa yada satan mağazanın puanları ve yorumları iyi ise sıkıntı olmaz.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,640
İsim
Yavuz

s20 fe açık ara önde genelde.

ardayvl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Arda Yivli
İphone se 2020.

Enes6172

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Enes
-En az 4 yıl götürsün
-En az 128gb olsun

Ben sana iPhone SE 2020 öneririm içindeki işlemci baya iyi.

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
OZAN TANKUŞ
Şahsi görüşüm, 8000 TL vericeksen kessinlikle xiaomi'nin lite modellerine yönelmeni tercih etmem. Mi 10T alırsan daha mantıklı olur gibime geliyor. Yada samsun a serisinin yeni versiyonlarına da yönelebilirsin. Ama mi10T Ses konusunda Pil konusunda Kamera konusunda kessinlikle üzmez. Ekran tabiiki amoled gibi olmaz ama onu da aratmaz :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,229
Üyeler
154,716
Son üye
beronetap
Top Bottom