Neler Yeni

8000TL Sistem Önerisi

RegoslaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Murat Atik
Kısmen. Rx 5500xt giriş-orta seviye bi ekran kartıdır. Şuan cyberpunk gibi optimizasyon katili oyunlar dışında çoğu oyunu oynatır. Gelecekte ise çıkan oyunların grafik zorluğuna bağlı olarak değişir. Siz alacağınız sistemle hangi oyunları oynamak istiyorsunuz?
İlk öncelik edit yapmak ve Valorant,LoL,GTA5 tarzı oyunlar.Bunları yaparken ekran kaydı alıcam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Mustafa Özcan
İlk öncelik edit yapmak ve Valorant,LoL,GTA5 tarzı oyunlar.Bunları yaparken ekran kaydı alıcam.
Ekran kaydı yapmak oyunlarda 5-10 fps düşüş yaşatır. Ekran kaydı yapsanız bile gta5 valorant lol ü rahat bi şekilde oynarsınız,edit de ise işlemciyi 3600 e yükseltirseniz daha sağlıklı olacaktır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ancak ben aldığım sistemi parça değiştirmeden daha uzun süre kullanmak istiyorum diyorsanız bütçeyi bi tık yukarı çıkarıp rtx 2060 veya biraz daha yükseltip 3060 lı sistem alırsanız çok daha uzun soluklu olacaktır fakat her şey bütçeye bağlı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

8.000 TL nütçe ile alabileceğiniz ekran kartları nvidia tarafında gtx serisi olacaktır ve gtx serisi bir süre sonra yetersiz kalacaktır 1660 super olsa bile. Ama rtx alırsanız daha iyi . Amd tarafında rx 5500xt,rx 570,belki 580 alabilirsinizs

Son düzenleme:

arrda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
arda
Dostlar merhaba,
Bügün sistem toplama kararı aldım ve belli parçaları aklımda düşünyorum ama pek bir bilgim olmadığı için yanlış seçimler olabilir.
Seçimlerim:
Ryzen 5 3600
XPG Gammix D30 16GB(8x2)
Nvidia GTX1660
Bu ikisini seçtim şuanlık.Yanlış olabilir tavsiyelerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler:).
Screenshot_1.png

Biliyorum ekran kartı biraz düşük fakat diğer kartlarda stok yok.İstersen sistemi alıp ekran kartını satıp daha iyi bir şey alırsın veya stoklar düzelinde satar yükseltirsin ekran kartını.
7361tl tuttu sistem artan parayla istediğini uprage de et

RegoslaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Murat Atik
Dostlar acelem yok bu önerdiğiniz sistemlere teşşekkür ederim.En iyisi ekran kartı piyasısını beklemek.

Top Bottom