Neler Yeni

800TL G Pro vs 1100 TL G Pro X Superlight

Reverse Flash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
943
İsim
Enes
Arkadaşlar hangisini tercih etmeliyim? Kesin değil ama bu iki mousedan birine geçmek istiyorum. Fiyatları yazdım. Şuan kullandığım mouse g903 lightspeed. Çok memnunum ama farklılık olsun diye geçmeyi düşünüyorum.

Reverse Flash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
943
İsim
Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Reverse Flash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
943
İsim
Enes
O fiyata gladius 3 wirelles, viper ultimate gibi efsane mouselar varken almazdım.
Doğrudur ama yok knk ben bu ikisinden birini istiyorum yani 300 TL farka x superlight almak mantıklımı vb

Kanka sen niye mouse alıyorsun senin zaten var

Değişiklik olsun diye geçmek çok saçma

Boşu boşuna bir fare için o kadar para verilmez

Ama diyorsan ben zenginim o zaman sevdiğini al zaten keyfi alıyorsun o bütçede pek performans farkı bekleme yani zaten her şey en son limitlerde olur sensör fsrkı olsa ne olacak sanki artık o bütçedeki sensörler insan gözünün-beyninin algılayamadığı düzeyde çalışıyor aynı 60 hz monitörde 160 fps almak gibi

Reverse Flash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
943
İsim
Enes
Kanka sen niye mouse alıyorsun senin zaten var

Değişiklik olsun diye geçmek çok saçma

Boşu boşuna bir fare için o kadar para verilmez

Ama diyorsan ben zenginim o zaman sevdiğini al zaten keyfi alıyorsun o bütçede pek performans farkı bekleme yani zaten her şey en son limitlerde olur sensör fsrkı olsa ne olacak sanki artık o bütçedeki sensörler insan gözünün-beyninin algılayamadığı düzeyde çalışıyor aynı 60 hz monitörde 160 fps almak gibi
Elimdeki mouseu satıp üstüne para koyup alırım alırsam hocam. Sensör farkı zaten yok bendekide HERO sensör. G903 severek kullandığım ve elimin alıştığı bir mouse ama biraz ağır sanki hafif bir mouse geçersem daha iyi olacakmış gibi geliyo 😂

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,433
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Aradaki 300 TL farka değer

Top Bottom