Neler Yeni

800TL kulaklık önerisi

MythNyX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mert ömeroğlu
Merhaba bir kulaklık almayı düşünüyorum ve 800TL bütçem var. Eğer bu fiyat aralığında wireless bir kulaklık varsa önerirseniz sevinirim ama illa wireless olmasına gerek yok kabloluda olur. Kulaklıktan beklentilerim rahat olması, iyi ses vermesi ve mikrofonu iyi olması

MythNyX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mert ömeroğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Wireless için Fury X çok çok iyi olur. Ama anakartınız nedir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam marka değil, ürün kalitesi önemli. kulaklık konusunda MSI başarılı değil
Anakartım ASUS H110M-C

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Ahmet Deniz

pbkalfa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Poyraz Büyükkalfa
Bence 150 TL daha verip arctis 5 alın 7.1 surround var ve ses kalitesi harika. (sonuçta steelseries :D)
Steelseries kulaklık konusunda çok başarılı. Mikrofonu da güzel. İstediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. RGB aydınlatması da var. 7.1 Ses Kartı ile geliyor.
Yok yok yani :)

T.P.G.

80+ Titanium
Bence 150 TL daha verip arctis 5 alın 7.1 surround var ve ses kalitesi harika. (sonuçta steelseries :D)
Steelseries kulaklık konusunda çok başarılı. Mikrofonu da güzel. İstediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. RGB aydınlatması da var. 7.1 Ses Kartı ile geliyor.
SS kulaklıkta hiç iyi değil rakiplerine göre. Kraken T.E. kullanırsanız ne dediğimi çok daha rahat anlarsınız. SS sonuçta diye bir şey yok. O zmaan 5700XT ROG STRIX mesela ROG sonuçta ama 83 dereceleri görüyor. Markaya değil ürüne ve rakiplerine göre yorum yapın. Ses kasacak adamın Arctis ile işi yok. Arctis serisi SS in en başarısız serisi (ses anlamında)

MythNyX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mert ömeroğlu
Hocam daha demin arctis 3 ü iade ettim bu kafa bandı ile hoparlör tarafının birleşiminden kafama taktığımda tık tık diye ses geliyordu ve aşırı derecede rahatsız etti beni arctis 5 te de aynı şey olur diye korktuğum için arctis 5 ten uzak duruyorum açıkcası ve kulaklık için RGB pek önemli değil benim için temiz bir ses versin yeter ama kulaklığın özelliklerine lafım yok mikrofonu ve ses kalitesi muazzam :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.itopya.com/corsair-hs60-pro-71-surround-sari-gaming-kulaklik/ buda güzel reis iki kullaklığı da kullandım rahat ve ses güzel geliyor
Buda aklımda ama padleri deri olduğu için korkuyorum açıkcası çok terleyen birisiyim. Razer da deri pad kullanıyor ama içinde sıvı soğutmamsı gibi bir şey olduğu için ona daha sıcak bakıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,965
Üyeler
138,453
Son üye
BlackEagle190327
Top Bottom